Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek igy terhes, mikor...

Lehetek igy terhes, mikor csinaljak tesztet?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Elvileg okt.26.-an volt ovum akkor nem voltunk egyutt a ferjemmel, viszont 1 hetre ra beengedte es tegnap is. 4 nap mulva kene megjonnie. Van mar egy kislanyunk nem terveztunk tesot de ha jon nem banjuk. Szerintetek sikerulhetett igy baba es mikor teszteljek? Mar nagyon kivancsi vagyok es igy hogy feljott a baba kerdes, mostmar szeretnem. Koszi elore is
2017. nov. 2. 06:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A tehességet aktustól számítva 2 héttel később tudja kimutatni teszt.
2017. nov. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tuti okt. 26-án volt ovud és egy hétre rá voltatok együtt, akkor nem valószínű.
2017. nov. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Október 26-tól pont most telt le az 1 hét. A petesejt nem várt neked ott 7 napot hogy megtermékenyüljön.
2017. nov. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Egy hétre rá az ma van. Tehát ti még nem is dugtatok, úgyhogy tesztelned sem kell.
2017. nov. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Bocsi rosszul irtam,23.-an volt ovum de ez csak naptar szerint. Sosem 100% hogy tenyleg akkor van!!! Februarban elment egy babam,o kesoi peteeresbol fogant,mensi elott 1 hettel! A bunkok mellozzek a kommentalast nalam,nem vagyok ra kivancsi. Tobbieknek koszonom
2017. nov. 2. 13:02
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A dátum tök mindegy ebből a szempontból. Ha tényleg akkor volt ovud, vagy ha két nappal később még akkor is esélytelen. A petesejt csak 12-24 óráig életképes.
2017. nov. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#3-as vagyok. Szerintem nem voltam bunkó!!!!!!

Tényt írtam. A petesejt rövid ideig életképes, 7 napot biztos nem várt a megtermékenyülésre.

2017. nov. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as nem rad gondoltom hanem aki utanad irt. Bocsi
2017. nov. 3. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!