Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csinaljak ha lehet hogy...

Mit csinaljak ha lehet hogy terhes vagyok? (14)

Figyelt kérdés

Egyalltalan nem biztos sot nagyon remelem hogy nem az de egy honapja lefekudtunk a baratommal. Ugy volt hogy át megyek hozza filmet nezunk stb... de ez lett a vege es meg ovszert sem hasznaktunk. Nagyon felelotlennek erzem magam. Egy honapja azon gorcsolok hogy jojjon meg es 3 napja kesik. Tudom hogy ez nem sok de nem hiszem hogy pont most kesne...

A baratomnak meg nem szoltam 5 nap mulva jon haza remelem addig megjon. De ha megse segitsetek mit csinaljak kerlek!!

Tudom h sokan azt fogjak irni h ok meg ennyi idosen babaztak es hasonlok de valtozott a vilag es nekem sajnos nagyon sok velem egy idos vagy nalam fiatalabb ismerosom, baratnom van aki mar nem szuz.

Legyszi segitsetek az abortuszon kivul van mas lehetosegem?



2017. aug. 6. 06:28
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
93%

Ahha, a sok barátod miatt neked is èsz nèlkül kell kefèlni....

Ez a nap poènja!

Húzzál el tesztet venni, aztán picsogj, ha tènyleg teherbe vertek!

2017. aug. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem nagyon tehetünk semmit!!

Annyit tehetsz hogy veszel egy tesztet.és imádkozz hogy nem vagy az!!

De számomra felfoghatatlan hogy mégis hogy lehetett ennyi eszetek.?

Az egyáltalan nem biztos amugy hogy a többi osztalytársa is nemi életet él,csak sokan félnek hogy ciki lenne azt mondani hogy nem es inkabb hazudnak.

2017. aug. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Az abortuszon kivül milyen mas lehetőségre gondolosz? Mert azonkivül csak az van hogy megszülöd..

A baratod hány éves??

2017. aug. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
94%
Változott a világ? Tényleg. A mi időnkben baromira nem volt net, hogy pikkpakk infót szerezzünk a védekezésről...
2017. aug. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg változott a világ! Régen egy 14 éves nem jutott el az első csókig sem általában. Anyukád nem mondta, hogy a korai nemi élet terhességgel is járhat?

Vegyél egy tesztet és ha bekövetkezik, amiről rettegsz, állj a szüleid elé, mert csak ők segíthetnek!

2017. aug. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
94%

Változott a kutya füle!

Amikor én voltam 14, nekem is volt olyan osztálytársam (nem is egy), aki 14 évesen már nem volt szűz. Annyi változott, hogy én még nem éreztem azt, hogy be kell állni a csordába, és ha páran fiatalon teherbeesek, akkor nekem is kötelező gumi nélkül kefélni.

Mit csinálj? Tesztet! De gyorsan!

Ha negatív, akkor talunj az esetből, és ne mászkálj innentől gumi nélkül filmezni, mert véletlenül ráesel egy kukira, és kész a baj.


Ha a teszt pozitív, akkor ne várj a barátodra, hanem azonnal mondd el az anyádnak! Biztos lehetsz benne, hogy a kissrác szerint egyedül te leszel a hibás, egyébként meg egy fillért nem fizet, nem hogy 35 ezret az abortuszra.

Szülői beleegyezés kell a műtéthez, és ki kell fizetni. Ez van.


De a legelső az, hogy veszel egy terhességi tesztet! 4-500 forintért már van, de a legjobb a rossmannos facelle. Mondd azt, hogy fagyira kell, vagy valami.

Aztán inkább tedd ki ide kommentben a képet (képfeltöltő oldalra, onnan idemásolod a linket), mert sok felnőtt nő se tudja mostanában értelmezni.

Drukkolok, hogy egyértelmű negatív legyen!

2017. aug. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy miért kell napi több ilyen kérdést is feltenni. Védekezés nélkül szexeltél, persze hogy lehetsz terhes. Vegyél egy rohadt tesztet, ami kb kijön 500 ft-ból, és 3 percen belül megtudod az eredményt. MIt csinálj, ha terhes vagy? Vagy abortusz, bár azt én elítélem, vagy megszülöd, és örökbe adod. Azt hogy felneveled, fel sem hozom, mert ennyi ésszel szerencsétlen gyereknek nem lenne túl fényes élete.
2017. aug. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
86%
Örökbe adhatod abortusz helyett, vagy ha olyanok a csaladi korulmenyek, hogy van ra mod, hogy megtarsd, mert nem szeretned orokbe adni, akkor a szuleid lesznek a torvenyes kepviseloi a babanak, amig 18 nem leszel, vagy 16 evesen gyamhatosagi engedellyel meg nem hazasodsz, ezzel nagykorusitva magad.
2017. aug. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
75%
Az vagy
2017. aug. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
70%

Úristen...

Lehet,hogy változott a világ,de akkor se

normális,hogy 14 évesen ennyi ésszel

lefekszel a barátoddal...

Vegyél egy tesztet!

Ha pedig nem akarsz aburtuszt,akkor

megszülöd és örökbe adjátok!

Ha kiderül,hogy terhes vagy,mindenképpen

szólj anyukádnak!

Azt nem hozom fel lehetőségként,hogy megszülöd és megtartjátok,mert gondolom,ha

anyud nem világosított fel,ugyanannyi esze

van (magyarán kevés) mint neked...

2017. aug. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!