Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 13 napja nem jon meg es 3...

13 napja nem jon meg es 3 teszt is negativ lett. Elmult hónapba nem vedekeztunk a párommal, terhes lehetek ennyi negativ teszt utan?

Figyelt kérdés

2017. nov. 5. 22:06
 1/8 A kérdező kommentje:
Hányingerem van, sokszor kell pisilnem, faj a fejem.. De ennyi ido utan mar ki kéne mutatnia a tesztnek nem?
2017. nov. 5. 23:10
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem valószínű. Ennyi idő után ki kellene, hogy mutassa a teszt a hormont... Hormon nélkül nincs terhesség..


Viszont ennyi késés után menj el dokihoz!!!

2017. nov. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egy nagyon minimális "verzesem" volt az elmúlt 3 napban ami kb 2csepp vert jelent sot.. Orvoshoz sajnos a heten nem tudok elmenni mert szabadságon van es idegenhez pedig nem szeretnek menni... Hallottam olyat h valakinek 6hetes terhessegre is negativat mutatott ez lehetséges?
2017. nov. 6. 07:06
 4/8 anonim ***** válasza:

12 hetesen is negativ volt a tesztem. 3. baba elso kettonel azonnal pozitiv lett minden teszt. Most viszont nem.

A dokim azt mondta 20 filleres teszteket hagyjak a pucsaba.

Nekem a clear blue lett pozitív.

16hkm

2017. nov. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
En Nova tesztet csinaltam gyógyszertárba vettem. Fogalmam sincs hogy most örüljünk a picinek vagy ne éljuk bele magunkat :(
2017. nov. 6. 14:03
 6/8 A kérdező kommentje:
Egy kis barnazast vettem észre igy a nap végére ez mire utal? De változatlanul nem jott meg
2017. nov. 6. 17:33
 7/8 anonim válasza:
Akár hormon probléma is lehet a háttérben, szerintem beszélj egy orvossal.
2017. nov. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretnénk babát!:)
2017. nov. 6. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!