Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan anyuka, aki...

Van itt olyan anyuka, aki "megérezte" amikor terhes lett?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem vagyok sem dilis, sem nem hiszek valami földöntúli dolgokban, tini sem vagyok már, gyermekem is van, egyszerűen csak érdekel, hogy volt-e aki esetleg egy konkrét együttlét után azt érezte, hogy ez most lehet nem ért véget itt egymás karjában.

Nincsenek teherbeesési problémáim, pusztán csak érdekel.

Köszönöm aki válaszol.

32N


2017. nov. 8. 15:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondol szerintem senki dilisnek, vagyis én biztosan nem, mert átérzem a kérdésed!

Éreztem, mind a két alkalommal - lelkileg, hogy baba van a dologban.

Nem a szeretkezés után, inkább a várakozás időszakában,tudtam, hogy nem fog megjönni.

Mikor rágondoltam a dologra, akkor olyan melegség volt a lelkemben, és nyugalom, de az a haláli nyugalom, mind a kétszer mondtam is a férjemnek, aki persze addig nem hitt nekem, míg a teszt nem lett pozitív.

2017. nov. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az első babánál semmi ilyesmit nem éreztem, meg is lepődtem, amikor pozitív lett a teszt. Most viszont a másodiknál biztos voltam benne, h sikerült, pedig a harmadik próbálkozós hónap volt (az első kettőben nem éreztem semmit), szóval biztosan nem a kezdeti első hós bizakodás volt ez a megérzés.
2017. nov. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
20 éves voltam, amikor hülye és felelőtlen fejjel összesen háromszor engedtem a fiúmnak, hogy belém menjen el, az első kettőnél semmit sem éreztem és meg is jött utánuk. A harmadiknál pedig éreztem valamit, vége volt a szexnek és egyszerűen éreztem, még ki is mondtam hangosan, emlékszem, hogy ez most betalált. És tényleg így volt.
2017. nov. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Szóval nekünk a tegnapi együttlét volt valahogy más, mint szokott, nem tudom megmagyarázni, lehet csak érzékenyebb voltam mint szoktam, nem tudom.

Konkrétan nekünk nincs baba tervben, talán ezért is nem volt együttlétünk alatt ilyen érzésem, másfelől védekezünk is, de tegnap ez bizony a nagy hév hevében elmaradt, és páromnak olyan más volt, olyan sokkal jobban átéreztem mindent ami benne van irántam.Aztán csak annyit mondott: ha most nem csináltunk gyereket, akkor soha.

Nem tudom, lehet ettől nem vagyok ma itt a földön, vagy mit tudom én.

2017. nov. 8. 15:38
 5/14 A kérdező kommentje:
De lehet tök mást érzek, elvégre még csak 10 napja, hogy elmúlt a menzeszem, bár ez sokat nem jelent.
2017. nov. 8. 15:40
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor gondoltam rá.. Elhesegettem...

A férjem egyértelműen megérezte, pedig hónapok óta próbálkoztunk... Mikor megmondtam a pozi tesztet, akkor mondta, h azt várta mikor tesztelek és mikor mondom el...jah és elutaztam több napra amikorra számítottam a pé-t .előtte voltunk együtt reggel. Éreztem is hogy másnap volt... De valahogy mégis arra gondoltam, h akkor

2017. nov. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem, de utólag, biztosan tudom, melyik estén fogant a kislányunk, pedig épp évfordulóztunk, egy hétre elutaztunk és gyakorlatilag ki se másztunk az ágyból. :)
2017. nov. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi most várjuk az elsőt aki nem tervezett baba.

Valahogy éreztem, hogy terhes vagyok az első pillanattól, szurkált a hasam és fájt a mellem pont mint nemvárt előtt de tudtam, hogy most nem fog megjönni. Sokszor kaptam azon is magam, hogy a hasamat fogdosom. Az agyam is valahogy tényként kezelte ezt, még mondtam is egy barátnőmnek, hogy szerintem besikerült pedig akkor a nemvárt még nem volt esedékes.

Amikor tesztet csináltam tudtam, hogy pozitív lesz ezért csak a késés után 1 héttel merészeltem szembesülni is a ténnyel.

Az elején nem voltunk biztosak benne, hogy megtartjuk mert nem éreztük késznek rá az életünket de ez a tény, hogy mennyire megvolt a kapcsolat már akkor a babám és köztem nagyon sokat segített a döntés meghozatalában.

2017. nov. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én mind a 2nél megéreztem. Az elsővel fél évig próbálkoztunk. Minden ciklus végén csináltam hűsegesen a terhességi teszteket, de persze negatív lett mind, és nem is éreztem magam terhesnek. Persze bizakodtam de nem volt olyan érzésem. A 7. Hónapban szinte az első pillanattól megéreztem, hogy az vagyok. Nem volt meglepetés a pozi teszt. A második úgyszintén, csak ő 3. Hónapra jött. Most újra próbálkozunk a kistesóval, a napokban nem várom. Most is úgy gondolom, hogy sikerülhetett. Nemsokára kiderül. :)
2017. nov. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Norman Bates ***** válasza:
100%

Mi mar 6 honapja probalkoztunk, gondoltam meg biztos par honap mire osszejon. Altalabn 12. Dpo tol tesztelgettem minden honapban.

Juliusban a 10. Dpo-n kora delutan kicsit bealudtam, es amikor felebredtem egyszeruen tesztelnem kellett, ep esszel ugy gondoltam, hogy meg ha ossze jott volna sem mutatna ilyen koran, de csakazert is megcsinaltam.

Gyonyoru szep pozitiv lett. Szoval nem elore ereztem meg hanem abban a pillanatban hirtelen elontott az az erzes. 😍 penteken leszek 20 hetes a kisasszonnyal.

2017. nov. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!