Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan anyuka, aki...

Van itt olyan anyuka, aki "megérezte" amikor terhes lett?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem vagyok sem dilis, sem nem hiszek valami földöntúli dolgokban, tini sem vagyok már, gyermekem is van, egyszerűen csak érdekel, hogy volt-e aki esetleg egy konkrét együttlét után azt érezte, hogy ez most lehet nem ért véget itt egymás karjában.

Nincsenek teherbeesési problémáim, pusztán csak érdekel.

Köszönöm aki válaszol.

32N


2017. nov. 8. 15:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem az adott pillanatban éreztem meg, hanem folyamatosan voltak "jelek" a hónapban. Nyaralni készültünk és én azzal poénkodtam egész hónapban, hogy onnan bizony már 3-an jövünk haza, vagy épp már 3-an megyünk. 3 főre váltsunk jegyet stb. Utazás előtt egy pár nappal a kocsink felett pont középen elrepült egy gólya. Mondtam is a férjemnek, hogy most dobta le a kis csomagunkat.

Eltelt a nyaralás, újra munkába álltam. Rá pár napra picit görcsölgettem, mégsem az az érzés fogott el, hogy na meg fog jönni. Este munkából nem hazafelé vettem az irányt, hanem az ügyeletes patikába 2db tesztért. (Tudtam, hogy egynek nem hinnék :D) Másnap reggel pozitívat teszteltem.

És ez a megérzés volt az én szerencsém, mert pár nap múlva vérezgetni kezdtem. A progeszteronpótlás mentette meg a picikémet. Ha akkor nem tesztelek megérzésre, biztos azt hittem volna hogy megjött, és nem rohantam volna orvoshoz.

2017. nov. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem éreztem semmit viszont második babámmal estem teherbe, nemvárt napján reggel arra ébredtem, hogy azzal az orvossal álmodtam, akinél szültem első babám. Másnap akartam tesztelni ha nem jön meg, de úgy éreztem aznap meg kell csinálnom és fogtam a tesztet a kezemben, vártam a második csíkot, mintha biztos lettem volna benne, hogy az bizony ki fog jönni. De addig a reggelig semmilyen megérzésem nem volt. Első babámmal se.
2017. nov. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Igen, mind a 4x. De azt is tudtam, amikor nem sikerült...bíztam, de belül éreztem, h nincs semmi.
2017. nov. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én a 2.-nál voltam így, de nem olyan misztikus érzés volt. Az volt az első próbálkozós hónap, akkor néztem életemben először hüvelynyákot, akkor egyszer együtt voltunk. Tudtam, hogy pozitív lesz, pedig tudom, u 25 vagy mennyi % az esély, lehet csak szerencsénk volt, de valahogy mindketten úgy álltunk hozzá, és nem is izgultam, hogy vajon mi lesz, olyan egyértelmű volt, hogy pozitív. De én eléggé két lábbal a földön járok, lehet h tényleg csak szerencsénk volt és az elején más is így érez.
2017. nov. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!