Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 22 evesen nem korai szulni?

22 evesen nem korai szulni?

Figyelt kérdés
Parom es en szeretnenk kisbabat jovore ha ossze jonne, egyelore meg vedekezek tabival. Kivancsi lennek az emberek velemenyere hogy fiatal vagyok meg ugye hogy nem-e neznenek le terhesen hogy ilyen fiatalon szultem. De en ugyerzem hogy keszen allok hogy kozos kicsink legyen. Anyagi hatter megvan, lakas van,mind ketten keresunk. Akik fiatalon szultek irnanak tapasztalatokat? Elore is koszonom

2017. nov. 11. 17:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%

én nem nézem le a fiatal anyukákat....mondjuk én is annak számítok a mai világban, 27 évesen szültem.

Viszont ha valakin látom, hogy le van pukkanva, nem tud viselkedni a gyerekorvosnál, le..ja a gyerekét mert épp a buli fontosabb, vagy a nagyszülő neveli helyette a gyereket mert ő képtelen rá, vagy már hónap közepén a jövő havi cs.pótlékot várja, hát azt - ha nem is lenézem - de nem tudom megérteni mire vállalt gyereket

2017. nov. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%

Nem a kor számít. De tényleg. Hanem hogy van-e stabil kapcsolat, biztos háttér, munkahely, ahonnan szülni mész.

Nálatok adott minden, akkor miért ne, ha mindketten szeretnétek?

2017. nov. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Nektek kell-e az a gyerek, vagy majd a közösség szavazata alapján vállaltok? Ideje lenne megtanulnod, a saját életedet ne a mások véleménye alapján próbáld élni.
2017. nov. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Igazabol minden adott, csak kivancsi voltam az emberek velemenyere hogy nem korai.e meg. Biztos munkahely adott es anyagiak is. Parommal biztos egyutt leszunk tervbe van az eskuvo is. Csak hogy nem veszelyes e fiatalon szulni stb.. Ilyen paraim vannak:)
2017. nov. 11. 18:22
 5/21 anonim ***** válasza:
49%
miért csak tervben egyébként? miért nem előzi meg a gyereket? csak azért mert kíváncsi vagyok.
2017. nov. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem.Én szültem 21, 28 és most 39 éves koromban.Egyiket sem bánom, mindegyik kornak megvolt/van a sajátossága.Élvezem, hogy van már fenőtt gyerekem és kisbabám is.
2017. nov. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
59%
Amíg az emberek véleménye érdekel ilyen kérdésekben, addig ne szülj, mert nem vagy rá érett.
2017. nov. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Carragher_x ***** válasza:
48%
Általában de és ennek semmi köze az anyagiakhoz.
2017. nov. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
80%

Én 22 leszek decemberben és márciusban szülök.

13 hónapig vártunk a babára volt közben egy vetélésem is

Nem erzem korainak és 21 évesen sem éreztem annak. Nem érdekel.ki mit gondol és az sem ki mikor szül meg mennyit. Nem az én dolgom van más problémám mint ezzel.foglalkozni :) te se torodj vele.. ha 20 evesen ha 30 ha 40 évesen szulsz vki mindig belefog pofizni

2017. nov. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
86%
19, 21, és most és most is babát várok 26 vagyok. Nálunk is adottak voltak a feltételek, én meg nagyon szerettem volma már 1 kisbabát. Hát azóta már a 3.at várom. Nem bántam meg semmit! Azóta ferjhez is mentem, imádjuk egymást ezt a kiscsaládot.
2017. nov. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!