Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknek szülés után 6. hétel...

Akiknek szülés után 6. hétel jött össze a kistesó, mennyire terheli meg a szervezetet egy újabb terhesség? Többi lent.

Figyelt kérdés
8hete szültem és most szeretkeztünk először a férjemmel (kiakartam 110%san várni a 6hetet) , de egyáltalán nem védekeztünk. Nem lenne baj ha össze jönne a kistesó egyébként is tervezzük, de arra nem számítottam, h "beengedi" ilyen hamar.. 😳 ha netalántán össze jött a kistesó akkor mennyire fogja befolyásolni a szoptatást? Egyáltalán lehet szoptatni? Akik egyáltalán nem védekeztek a gyermekágyas időszak után mennyi idő után jött össze az újabb baba? A lányunk 8hónap alatt jött össze.

2017. nov. 12. 23:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én annyit tudok, hogy nagyon minimálisan nő a kockázata a koraszülésnek, hogy a Baba kis súllyal születik és hogy beteg lesz. Ennyit olvastam a témában.
2017. nov. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
89%
Két lehetőség van.Vagy rendben lesz minden,vagy pedig valami balul sül el.Előre nem lehet megjósolni,viszont a nagykönyvben azt írják,a testnek annyi időre van szüksége a regenerálódásra,amenyni ideig a terhesség tartott.Ergó ahogy írták előttem is,normális nőgyógyász azt mondja,várjanak egy évet.
2017. nov. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
81%
egy terhesség során + aztán szoptatás nagyon lemeríti az ember szervezetét és vitamin raktárait. azt újra kell építeni, pótolni. Ha ilyen hamar összejönne a baba akkor eléggé úgymond hiányos környezetben indulna. Nekem császár után a doki 1 évet mondott. Nem tervezetten 8 hónap lett belőle. Hát nehezebb volt, ugye kisgyerek mellett fárasztóbb. Nincs olyankor pihenés amikor az ember akarja stb.. Nem tudom milyen alvó a babád, de ha ráadásul fel kell kelni hozzá 3szor 4szer azért az terhesen nem egy leányálom
2017. nov. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm nem direkt, hanem az erőszakos férje miatt 9 hónapos időközzel szült 3 szor egymás után, sőt a harmadik már 8. hónapja jött... viszont meg is szenvedte a dolgot nagyon, a gyerekek jól vannak.

Nálunk tervezetten volt úgy hogy 7 hónapos volt a kicsi amikor fogant a pici, bizony nagyon megéreztem hogy gyorsan volt egymás után, mégis kivittem végig, gyönyörű lett, egészséges és hatalmas, de aztán majd egy évtizedet vártunk hármaskával, hogy biztosan jobban bírja a testem.

2017. nov. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Tesóm 18 évesen szülte az első gyermekét. Utána Pharmatex hüvelytablettával védekeztek, de 6 hónappal szülés után fogamzásgátló hüvelytabletta mellett ujra terhes lett. Semmi problémája nem volt, de a 2. Szülés után depressziós lett. Hál' Istennek nem tartott sokáig, a család segített. Persze ebben az is közre játszott, hogy az első szülésnél majdnem ott maradt... Jó egészséget mindenkinek!
2017. nov. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm, 3 lányuk van és egyijet a másik után szülte. Aztán megint terhes lett, de azt már bem birta és meg kellett szülnie a tizen pár hetes babáját.. Vigyázni kell mert lehet hogy a tested nem bírja.
2017. nov. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!