Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segitenetek legyszi? 17 eves...

Segitenetek legyszi? 17 eves vagyok terhes.

Figyelt kérdés
Van egy komoly baratom 3 eve ,terhes lettem tole fel ev mulva leszek 18.a csaladommal nem jovok ki jol anya gyakran ver meg en vagy a csalad szegyene aztmondja!megakarom tartani a babat es a baratom is orul neki o jol keres 25 eves szoval nem lenne baj!segitsetek hogy mondjam el anyanak?
2017. nov. 14. 15:27
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
34%
eléggé kamunak tűnik
2017. nov. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
Persze nincs jobb szorakozasom ...szia
2017. nov. 14. 19:22
 23/39 anonim ***** válasza:
21%
Ugye azt tudod hogy egy baba nem rózsaszín köd és habos babos cukiság?
2017. nov. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Igen és vállalom..talán jobb lenne ha eldobnám?
2017. nov. 14. 19:51
 25/39 anonim ***** válasza:
64%
Próbalnék segíteni, de cseszel válaszolni az előbbi kérdéseimre...
2017. nov. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
Neharagudj melyik a te kerdesed?
2017. nov. 14. 20:57
 27/39 anonim ***** válasza:
12%

Szia

Szerintem tisztázz le magadban néhány kérdést és csak azután dönts, hogy megtartod-e. Itt a TE életed a lényeg és attól, hogy a barátod jól keres neked nem lesz jobb, az az ő keresete. A mai világban sajnos kevés az olyan kapcsolat ami örökké tart. Ha otthagyna téged 1-2 év múlva mihez kezdenél? Visszamennél a szüleidhez? Albérletbe mennél és 12 órában robotolnál a Tescoban? ECDL vizsga nélkül még irodába se vesznek fel sok eséllyel...marad a meki,tesco,ruhazati üzletek eladoja stb

Te ennyivel megelégszel?

Vagy szeretnél továbbtanulni? Mert ha igen akkor azt javaslom,hogy ne tartsd meg. Az egyetem így is nehéz, miért csinálnád hardcore fokozaton? Az én anyukám mellettünk+munka mellett járt egyetemre mesterképzésre. (Ez pár éve volt) Nagyon nehéz volt neki, de megcsinálta 5-ösre szinte minden tantárgyát. Meg lehet csak ha van más választásod is akkor miért úgy csinálnád?

Szóval szerintem el kéne menned egy egyetemre vagy LEGALÁBB leérettségizni. Szerintem. De ha neked ez nem igényed akkor persze azt csinálod amit jónak látsz, csak gondoltam megmutatom egy másik nézőpontból a dolgokat

Ha megtartjátok, akkor sok boldogságot!:)

2017. nov. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod🙂soha nem vetetnem el,ha nem vallalna az apja akkor sem,lehet nem lesz 2 diplomam es havi 500ezrem de boldog leszek!persze lefogok erettsegizni es munkam is lesz😊
2017. nov. 14. 21:37
 29/39 anonim ***** válasza:
9%

Ja meg még azt kifelejtettem, hogy ez epic duma de 17 évesen még fiatal vagy és szerintem élj még kicsit. Most nem a bulizásra gondolok, azt én sem szeretem. Csak szimplán arra, hogy nem tartozol felelősséggel csakis magadért, szabad vagy, elmehetsz este 10kor moziba a batátoddal, kimehetsz egy évet külföldre tanulmányi csereprogramra/au pairnek vagy esetleg összegyűjthetsz nyári munkával annyi pénzt, hogy elmenj egy filléresebb de király nyaralásra/fesztiválra. Nem kell azon aggódnod, hogy most randi estet szerentétek a barátoddal, de akkor kire bízod a gyereket...nézd én tényleg csak segíteni akarok

Miért nem mutatod meg anyukádnak, hogy nem te vagy a család szégyene és hogy milyen sokra viheted? Persze, jó anyának lenni is szép dolog, de ráérsz még ezzel 20-30 évesen is. A baba megvár viszont ezek a legszebb éveid, inkább építsd fel a jövőd, hogy 25 éves korodra te is vehess mondjuk hitelre egy kisebb házat mint ahogy a barátod. Az egyik barátnőm kint dolgozik Angliában és a barátjával,meg 2 másik párral bérelnek egy lakást. A csaj maga pincérnőként dolgozik. 600.000Ft-ot keres es kb 3-400.000et minden hónapban félre tud tenni. Most nem azt mondom, hogy menj ki de 2-3 év külföldi munkával már tudnál venni egy kisebb lakást. De akár elmehet valaki okj-s képzéssel jóga oktatónak is és ha egy nagyobb városban elterjed a neve + befut nagyon szép összegeket megkereshet az egész napos jógázással. Vagy ott van a körmös. Ehhez is csak egy okj-s tanfolyam kell. Az én körmösöm egy év alatt felépítette a karrierjét. A 0-ról kezdte 19 évesen és most 3000 nála a gél 4000 az építés pótlás + felszámolja rá ha valami extrát kérsz. Otthonról dolgozik és kb 1.5 óra neki egy köröm. Ha csak napi 6 körmöt csinál már azzal is rengeteget kaszál. Gondold át. Nem kell feltétlen egyetemre menni ahhoz, hogy valaki jól keressen. Csak jónak kell lenned abban amit csinálsz!

De kérdező tényleg érdekel, hogy neked mi a terved az életeddel. Kérlek írd meg, akár privátban:)

2017. nov. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%

szép dolog, hogy megtartod

Ezesetben sok boldogságot és remélem minden rendben lesz majd!:)

2017. nov. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!