Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Várandós, terhes kismamák!...

Várandós, terhes kismamák! Kinek hogy néz ki most a pocakja? Aki érez magában indíttatást válaszba légyszi posztoljatok képeket hasatokról Ki mit használ a bőrére hogy ne legyenek csíkjai?

Figyelt kérdés
És légyszi annyit írjatok le hogy hány hetesek vagytok ha teszetek fel képet

2016. szept. 28. 23:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
En most is es az elozonel is kevertem magamnak kremet, shea vaj, kakaovaj, kokuszolaj, mandulaolaj, argan olaj. Ezzel az egy eleggel parom lefekvesnel bekeni a hasam, reggel meg bekenem olivaolaj es szolomagolaj keverekevel es iszok 1 evokanal omega3 zsirsavat is. Igy nem lett semmi csikom halistennek, remelem most se lesz. Jah es figyeltem nagyon az etkezesre ss a hizasra
2016. szept. 29. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én úgy gondolom, a striák létrejöttében inkább a genetika és a bőr rugalmassága játszik nagy szerepet, nem a kencék. Van aki hiába kenegeti, meg próbál ki mindenféle krémet, a bőre nem elég rugalmas, nem bírja a "nyúlást" és csikos lesz. Van aki semmit sem használ és mégsem lesz csíkos. Én inkább az utóbbi típushoz tartozom. Már van két kisgyermekem, 26 éves vagyok. Nem használtam semmilyen krémet, a hasamon nincs egy darab csík sem, csak a derekamon egy pár vékony fehér alig észrevehető, meg a combom belsejénél ugyan ez. Pedig 30 kilot hiztam első babánál, másodiknál 23-mat. Most várom a harmadik babucit, 19. hétbe léptem, eddig 1 kiló jött fel, de tudom ez után jön még a java. Most már elég nagy a pocim, csinálok neked ma egy képet és felteszem. Addig is itt egy 2 és fél éves kép, amikor a 30. hétben jártam a kisfiammal. [link]
2016. szept. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nekem az első striaim kb 15 évesen jöttek ki. Iszonyat hajlamos vagyok főleg a fenekére és gombra hizni. Ehhez képest a terhesség nálam álomszerű olyan értelemben nem volt semmi baj, semmi rosszullét. De, elment az étvágyam, a finnyásság katasztrofalis méreteket oltott nálam. Emiatt alig ettem, most tartok kb 4kg plusznál... A hasam nő de valahogy a striak, csíkok nem jöttek. Nem is értem. Pedig baby oil gelt használok csak és nivea q10 testápolòt. Az elején azt hittem nem fogok tudni megállni a 15 kg-on belül, most meg ha nem kezdek el vizesedni, akkor lehet 5-6kg lesz a vége.

Üdv

30 hkm

2016. szept. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

én még csak most voltam először dokinál megerősíteni a terhességet,első baba,

de jó sokat fog növekedni az a pocak a képek alapján amiket felraktatok,azt kell mondjam :D

2016. szept. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen genetika is meg az hogy hidratalsz belsoleg es kulsoleg is egyarant. Ugyhogy Fontosak a kencek igenis! Meg persze mennyire hizik az ember ezek egyuttesen nagyon sokat szamitanak. En rettegtem tole mert nekem anya is kirepedt meg mama is. En meg nem halistennek es remelm most se. Szoval nem kell csak a genetikara fogni!
2016. szept. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

A striák kialakulása alkati kérdés. Én kihordtam már két gyereket, alig kenegettem magam, mégsem lett egyetlen csíkom sem (jó, nem lett hatalmas hasam, meg nem is szedtem fel sok kilót). A kozmetikusom is mondta, hogy rugalmas a bőröm, így felesleges kencékre költenem, nem leszek csíkos. Igaza lett.

Most 18 hetes vagyok, ilyen a pocim: [link]

Még nem nagy, de tudom hatalmas lesz pár hét múlva, mert ketten is lakják :-)

2016. szept. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

#2 vagyok! Na itt a mai képem! :)

18 hét 4 napos vagyok ma!


[link]


Előző, gratulálok a babucikhoz, biztos hamarosan jól megindul a növekedésben a pocak! Milyen csini vagy, ahhoz képest még alig látszik, hogy kettő is van! :)

2016. szept. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Előző, köszi. A másik kettőnél is "kicsi" volt, viszont a végére sem lett nagy haskörfogatom (94-98 cm).

Kicsit körbekérdeztem, azt mondták az ikresek, hogy nekik is úgy nőtt félidőig, mint egy babával, utána "szabadult el a pokol" :-)

2016. szept. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a képeket és a válaszokat :) de jöhet még több is. még egy kérdés felmerült bennem hogy a köldökötök hogy néz ki? (képet rakni ér) fáj a terhesség vége felé mikor nagyon nagy a pocak?
2016. szept. 29. 14:11
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Te nem mutatod meg magad? Csak van benned annyi indittatas! Gyanitom nem is csajszi vagy!
2016. szept. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!