Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A mult hónap elején lefeküdtem...

A mult hónap elején lefeküdtem a pasimmal és belém is élvezett mivel szeretnénk kisbabát! Jan.28-án kellett volna, hogy megjöjjön de csak ma jött meg! Ilyenkor lehetek terhes? Irjatok légyszi! És ha lehet ne bunkó válaszokat!

Figyelt kérdés
2017. febr. 2. 08:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Mit mutatott a teszt?
2017. febr. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Még nem csináltam tesztet mivel azt mondták hogy attól a naptól mikortól meg kellett volna, hogy legyen 2hét elteltével csináljam meg,de mi legyen csináljak? És vérzés alatt is lehet??
2017. febr. 2. 08:36
 3/22 anonim ***** válasza:
71%
Nem vagy terhes.
2017. febr. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
64%
Ezt ki mondta? Na többé ne adj a szavára. Már az elmaradt havi napján kell csinálni tesztet. Ezért kérdeztem, hogy a teszt mit mondott? Mert ha neadjisten ez vetélés, akkor jó lenne látni téged egy orvosnak, de ha csak sima késés, akkor nincs probléma.
2017. febr. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Egyik ismerösöm ! De hallottam azt is, hogy terhesség alatt is lehet vérzés ! Szerinted csinaljam meg a tesztet?
2017. febr. 2. 08:50
 6/22 anonim ***** válasza:
63%
Lenni lehet, de borzasztóan ritka és általában bajt jelez. Végül is nem vesztesz semmit, ha csinálsz egyet, már csak a magad megnyugtatására is.
2017. febr. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Jó rendben köszönöm a segítséged ma veszek egy tesztet!
2017. febr. 2. 08:56
 8/22 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem meg teljesen felesleges a teszt, ha egyszer megjött. Nem írtad mennyi idős vagy, simán lehet még rendszertelen a menszid. Ha megjött és normális, amilyen lenni szokott szinte biztosan nem vagy terhes.
2017. febr. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%
Üzenem az ismerősödnek, hogy az AKTUS UTÁN 2 héttel kell a tesztet csinálni...
2017. febr. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
72%
Uhh szerintem meg inkább védekezzetek..
2017. febr. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!