Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki, aki a párja...

Van valaki, aki a párja tudtán kívül esett teherbe?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretne kisbabát már a párom,arra gondoltam,ha majd megvolt az esküvő és rendberaktuk a házunkat sem mondanám el neki mire készülök.

Óvszerrel védekezünk,de én szeretném,hogy meglepetés legyen,akkor tudja meg ha már biztos,akkor kapna tőlem valami erre utaló kis apróságot.

Szerintem óriási lenne a boldogsága,ha végre apa lehetne. :)

Tudom furán hangzik ez így,de szeretném ha nem számítana rá.annyit beszél róla,arra gondoltam majd megoldom ,hogy ne vegye észre,higy "kiszakadt" a gumi.. :)


2017. nov. 17. 10:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ezt max akkor tudnád ki kivitelezni, ha fog.gátlót szednél...
2017. nov. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi esküvő után nem védekeztünk, mégse estem teherbe az első ilyen aktusnál. Jó 3 hónappal később jött össze az első baba (igaz, nem maradt velünk). Majd a vetélés után próbálkoztunk és itt is 3 hónap múlva jött a gólya. Hidd el így is meglepődött, pedig lehetett rá számítani :) Szóval szerintem se szép dolog ez. Tegyétek le a gumit, próbálkozzatok aztán meglátjátok.
2017. nov. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
hulye vagy. kihagyod a tervezes oromebol. Ot ugyanugy megilleti mint Teged. Onzo vagy
2017. nov. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiszakad a gumi az többségében kiderül, mikor kiveszi a szerszámot belőled, de ha nem venné észre is idióta ötlet. Untig elég annyi, hogy megbeszélitek, ezentúl nem védekeztek, aztán lesz ami lesz. Épp elég meglepetés lesz az is, amikor kiderül, lévén lehet a következő ciklusban, de lehet csak másfél év múlva jön össze a gyerek,(ha egyáltalán) addig meg mégsem lukasztgathatsz minden egyes gumit ki, arról nem is beszélve, hogy mennyire elhibázott teória már ez eleve. Agyban is fel kéne nőni a gyerekvállaláshoz. A legtöbb óvszer ráadásul spermiciddel kezelt, így bár tény, hogy védekezés mellett is teherbe lehet esni, azért praktikusabb ha élesben próbálkozik az ember, ha teljesen egészségesek vagytok sem jön feltétlenül ukkmukkfukk össze.
2017. nov. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

figyelj ide , valami miatt még gumit huz a farkára... lehet hogy a gondolattal eljátszik... de egy pasi más mint mi nők... nekünk valahogy ösztönből jön a gyermek utáni sovárgás, nekik nem.... tehát én annyira nem játszanék ilyenekkel, nehogy én essek pofára amikor az amúgy "gyerekre vágyó" párom, közli velem hogy hát ő még sem most gondolta, meg így meg úgy ....stb . Nem kockáztatnám ezt meg.


Ülj le vele, mond el neki, hogy szeretnéd ha elhagynátok a gumit....

Egyáltalán nem biztos hogy első hónapban teherbe esel... sőt,

Hagyjátok el a gumit, aztán onnantól meg legközelebb akkor hozd fel a gyerek témát neki amikor ott a kezedben egy pozitiv teszt... hidd el akkor is meg fog lepődni !

2017. nov. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon szeretne babát miért védekeztek? Nekem itt valami nem kerek.
2017. nov. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt csak te akarsz babát..
2017. nov. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha "kiszakad a gumi" és még észre is veszi, szerinted nem számítana rá hogy teherbe estél?! Szépen indul a közös élet..
2017. nov. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
97%

Persze, igen, ügyes vagy, lépj bele úgy a házasságodba, hogy már előre tervezed, hogyan fogod átverni a leendő férjed. Ezt várod?


Hidd el, ha nem védekeztek sem kell semmire rágörcsölni, és egyáltalán nem is biztos, hogy hamar összejön a baba. Sokaknak évekbe telik. És mi van, ha te tudod, hogy nem védekeztek, őt szegényt átvered, letelik 1-2 év, elmennél dokihoz, ő meg nem is tud erről semmit? Gondolkozz már, könyörgöm, hiszen édesanya szeretnél lenni!

2017. nov. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

ha akarna akkor nm húzna kotont.

ő mondta ki: IGEN AKAROK GYEREKET MIHAMARABB

mert ha nem, akkor szépen elmondanám neki a tervet és együtt eldöntenék, hogy mi legyen.

lehet nem is akar!

2017. nov. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!