Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két vetélés után lassan egy...

Két vetélés után lassan egy éve nem sikerül teherbe esnem, de a dokim nem túl segítőkész. Nem küld kivizsgálásra, csak várjunk, Clostit írt föl két hónapja, de nem kell visszamennem ellenőrzésre. Ki küldhetne el vérvételre, hormonvizsgálatra stb.?

Figyelt kérdés
Titeket a nődoki küldött? Beutaló kell vagy hogyan működik ez?
2008. okt. 23. 18:31
 1/10 anonim válasza:
100%
Szia!Nekem nem volt vetélésem,de nekem sem sikerül 3 éve teherbe esnem!Én elmentem az 1.számú Női Klínikára és ott megcsinálták a hormonvizsgálatokat!Négy vérvételen kell átesned,utána tudnak csak mondani valamit!Dr.Urbancsek Jánost kell keresned tőle kell időpontot kérned!!Drukkolok!!!
2008. okt. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem veteles utan elkuldtek,mindenfele hormonalis vizsgalatra,endokrinologushoz(ha pajzsmirigy alulmukodest allapitanak meg azert nem tudsz teherbe esni pl.)vervetelbol megallapitjak a toxoplazmozist,kulombozo nemi uton terjedo betegsegeket,elvegzik az un.papanicolau tesztet,amibol altalaban kiderul az is ha huvelygombad van.Szerintem keress egy jo nogyogyaszt.
2008. okt. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak! Ez a klinika Pesten van? Én nem Pesti vagyok. Egyébként köszönöm a válaszokat!
2008. okt. 23. 19:07
 4/10 anonim válasza:
100%
Az első válaszoló vagyok!Igen pesten van a Baross utca 27-ben,ha jól emlészem akor ez a 9,kerület!Adok egy telefonszámot:061-266-0473!z a klinikának a központi száma ezt a portán fogják felvenni!Kérd a dokit és kapcsolni fogják neked!Sok sikert!!
2008. okt. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!!!!!!!
2008. okt. 23. 19:33
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem keress egy másik nődokit! Én szerencsére találtam egy megbízhatót! Én is Clostit szedek,de az mellett uh. és progeszteron szint ellenőrzés szükséges,sőt előtte egy hormontükör elvégzése is szükséges,ami egy vérvétel,nem értem az orvosod,hogy miért nem kíséri figyelemmel , hogy egyáltalán van e érett tüsző,és , hogy nem okoz e cystát a gyógyszer! Szorítok,hogy találj egy megbízható orvost!
2008. okt. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

en is azt mondanam, hogy keress masik nődokit.

aze nyem elobb alaposan kivizsgalt, aztan homeopatias szert irt fel, es aztan clostit, de vissza kellett jarnom (szerencsére az első clostis honapban sikerult).


Viszont nekem PCO-m volt, es addig nem akartam babat, mig meg nem gyogyulok, én a haziorvosomtol kertem beutalot az endokrinologiara, aztan pingpongoztak velem, mentem egyik korhazbol a masikba, mig vegul talaltam vkit, aki tudta gyogyitani, és persze mellette egy rakat penz elment kulonfele nodokikra.

2008. okt. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mégvalami, a clostit harom honapig lehet max szedni, utana szunetet kell tartani!!!!
2008. okt. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Keress egy másik nőgyógyászt. Én is a harmadiknál tartok, ő deritette ki, hogy a progeszteron szintem alacsony. Mi felkerestük a Czeizler Endrét /Budapesten az Örs Vezér terénél van a magánrendelője/ aki két gén problémát is talált. Hormonvizsgálatra a nőgyógyász adott beutalot, endrokinologiára a háziorvos.
2008. okt. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm!!!!!!!!
2008. okt. 24. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!