Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jó időben voltunk együtt vagy...

Jó időben voltunk együtt vagy próbálkozzunk még?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma vagyok a ciklusom 13. napján és tegnap voltam együtt a férjemmel. Tegnap tojás fehér színű folyásom volt, ma pedig görcsölget enyhén az alhasam, érzékenyek, és viszketnek melleim. Peteérés jelei lehetnek, vagy más oka lehet? Jókor voltunk együtt vagy próbálkozzunk még? Általában 29-30 naposak a ciklusaim. Tapasztalatokat is szívesen fogadok.
2010. máj. 31. 22:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nagyon ügyesek vagytok! Nekem is hátrahajló, de én sem aggódom miatta. Jó egészséget!!
2010. jún. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm lányok!! :) Aranyosak vagytok. Majd szólok a gólyának az érdeketekben. Már aki kéri. :) Szurkolok azoknak akik szeretnének picit!! És Boldog babavárást, aki már a szíve alatt hordja a csöppséget! :)
2010. jún. 21. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!