Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknek barnázás jelezte a...

Akiknek barnázás jelezte a babát? Volt más tünet? - (cici fájás, görcs stb. ) Menstruáció napján kezdődött? Teszt negatív.

Figyelt kérdés
Orvossal telon beszéltem,azt mondta várjak hogy mi lesz ebből.
2017. nov. 22. 12:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A mensi előtt 4 nappal volt, csak wc papiron látszott, azt hittem megjön, de nem.. Mensi napján sem jött. Cici fájt.. Fáj is még, de semmi extra, nekem mindig ilyen mensi előtt csak megmaradt azóta is.

Semmi más, azóta se( doki mondta viccesen, h titkoljam ezt, mert megölnek a hányós kismamák irigységükben... ;)


Teszt negatív az nem sok hóval kecsegtet ne éld bele magad.

Drukkolok

2017. nov. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát ha mensi napján barnáznék és negatív lenne a teszt akkor inkább mensire gyanakodnék nem babára.

De azért drukkolok neked!

2017. nov. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálam kb menstruációs időben volt barnázásom, elötte cici fájdalom és néha nagyon éles görcsök. De nekem pozi tesztem volt.
2017. nov. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi nektek!Igen én is arra gyanakodtam hogy megjön,de a melleim máskor már napokkal előtte fájnak, most meg semmi.
2017. nov. 22. 13:21
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is azt tapasztaltam, mint az első válaszoló. A barnázás kb. 4 nappal a nem várt menstruáció előtt volt, kicsit el is szontyolodtam. Aztán 2 nap múlva elmúlt. A menzesz időpontjában csak a görcsök maradtak, barnázás már nem volt.
2017. nov. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez volt a tünet és az, hogy a mellkasomon sokkal jobban kirajzolódtak az erek. Mintha átlátszóbb lett volna a bőröm.
2017. nov. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Megkèrdezhetem hány napig tartott nálad?
2017. nov. 22. 17:49
 8/11 anonim ***** válasza:
A barnázás pár napig, de aztán vérezgettem is, amire Duphastont kaptam. Ez a bőrtünet viszont úgy emlékszem, elég sokáig megvolt nekem.
2017. nov. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Pozitív teszted mikor lett? Illetve te görcsöltèl? Köszike.
2017. nov. 22. 18:17
 10/11 anonim ***** válasza:
Amikor vérezgettem, akkor fájt a hasam csak. Nem teszteltem az elmaradt menses időpontjáig, de kb. 2-3 nappal a vérzéskimaradás előtt majdnem biztos voltam benne, hogy baba van a dologban.
2017. nov. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!