Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mivel segítettétek a teherbees...

Mivel segítettétek a teherbeesést?

Figyelt kérdés

Ittatok teákat? Szedtetek gyógykészítményeket? Homeopátiásat?

Nem a terhes vitaminokra gondolom, mint elevit és társai.


2017. nov. 23. 14:23
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Nekem 24-27 naposak a ciklusaim. Az utóbbi időben egyre rövidebbek és már 24 volt az előző. Milyen érzékenységűt használtál? Az átlagos 25-ös nekem full negatív volt 4 napig. Abban bízok, ha most végtesztelem a ciklusom, akkor okosabb leszek és kimutatja mikor van. Mert vagy érzékenyebb kell, vagy máskor van. Remélem más opció nem valószínű...
2017. nov. 24. 13:06
 12/22 Norman Bates ***** válasza:
Clear blue digitalisat, ami 2 hormont nez es mosolygos fej ott marad 48 prat. Nem tudom milyen erzekenysegu, de bevalt.
2017. nov. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Kedves egyik válaszoló! Mi az a mio inozitol? Aviva torna van a youtube-on? Nekem sajnos nem jött össze a novemberi tesó, 2 napja vérzek..:( De a fa alá még berakhatom a tesztet, ha most még jobban belehúzunk. Vettem ovutesztet, iszom a cickafarkot, ciklus második felében majd a palástfű teát. Szedek terhesvitamint, E-vitamint, és együtt vagyunk állandóan. :) Ennél többet most nem tehetek.
2017. dec. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Livi, én vagyok az 5-ös.

Inofolic nevű készítmény tartalmaz mio-inozitolt és folsavat (de a benne lévő folsav nem igazán jól hasznosul). A mio inozitol egy fehérje, amit IR-eseknek szoktak adni. Nekem a doki ajánlotta, hogy 2 hónap szedéssel 10-ből 6-7 nő teherbe esik (ciklusra jó hatással van, nincs IR-em). Bejött neki, nálam 2. hónap volt sikeres. Cask 1 csomaggal vettem, és utána rendeltem mio-inozitol port (így sokkal olcsóbb), de addigra már pozitívat teszteltem. Folsavat pedig folát formában jobb szedni.

Aviva torna: Sajna nem lehet netről elsajátítani, részt kell venni egy 4 órás tanfolyamon, meg a könyvet megvenni, anélkül nehéz. Én még elmentem 2 v 3 gyakorló órára is. Csináltam heti 2x, a ciklusomat felborította 3 hónapig, majd a 4. tornázós hónapban teszteltem a pozit.

2017. dec. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Ja és drukkolok, hogy meglegyen a fa alatt a pozi teszt. Amit most csinálsz, szedsz, az jó :) Sokmindennel egyszerre azért nem érdemes próbálkozni.
2017. dec. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok megint, bocsánat a sok spamért. Nem mindegy melyik LH tesztet használod. One Step kék végű, amin "lh" felirat van, nem elég érzékeny (tök mindegy milyen érzékenységűt veszel), nekem nem lett soha elég erős a teszt, engem így csapott be a legutolsó hónapban :) Azt hittem nem volt ovum. Aztán kiderült h másnál is ugyanez van, a teszt a ludas. Zöld végű a jó.
2017. dec. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Kedves 14-es válaszoló! Csak most olvasom a soraidat, köszi a választ. Ma voltam az egyik patikában, nem is hallottak még erről a Mio inozitolról. Most pihentetem a magzatvédőt, vettem inkább pluszban E vitamint, és csak folsavat. A múlt hónapban túl görcsösen akartam a babát, ezt most elengedtem. Azért LH tesztet vettem. :)Remélem sikerül a fa alá betenni a tesztet, de nem élem bele magam, úgy, mint novemberben, mert eléggé elbíztuk magunkat a vőlegényemmel, és állati nagyot csalódtunk.
2017. dec. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Livi, Inofolic-ot biztosan árulnak gyógyszertárban (kb 12 ezerért), úgy ismerniük kéne (bár a hatóanyagát, a mio inozitolt is elvileg). Én webshopból rendeltem 9e körül az Inofolic-ot, de ezt is drágának találom, így rendeltem külön mio inositol port és folátot. De az előbbit már nem szedem.
2017. dec. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Köszi!!
2017. dec. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

9. válaszoló vagyok, és azóta 4-5 hetes terhes kismama. :)

Azt szeretném kérdezni hogy a mio inozitol tovább is szedhető, terhesen is?

Mert szedem a magzatvédőt, a magne B 6-ot, és nehogy túl toljak valamit. Nem tudom lehet -e folsavat túladagolni.

2018. jan. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!