Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma van a 26 napom és tegnap...

Ma van a 26 napom és tegnap meg tegnapelőtt mértem a hőmet reggel. 37,2-37,1 volt. Vasárnapra nem várom. Tanácstalan vagyok. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Lehet hogy azért magasabb a reggeli hőm még mindig ,mert mivel ünnep volt nem akkor mértem reggel mint mikor a munkahelyemre mentem. Kb.2 órával később, de felkelés előtt. Elég sokat ég a gyomrom és a mellbimbóm udvara megnőtt. Egyáltalán nincs étvágyam inkább csokit eszem egész nap pedig azt már vagy 4 éve nem tettem. Folyásom krémes, de csak a wc papíron látszik a bugyimat nem fogja meg. Ez inkább mensi lesz igaz? Ebben a hónapban a pé előtti nap voltunk csak együtt én már letettem a babáról és ebbena hónpban nagyon sok minden volt, ezért nem is foglalkoztam vele. De az orvos szerint már 2x ment el babám egy késői mensivel. Most elkezdtem aggódni, hogy lehet megint és akkor a mensivel elvesztem?

Írjatok, ha volt hasonló légyszi.


2008. okt. 24. 08:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Előszöris a legbiztosabb ha vársz hétfőig majd tesztelsz..az már nem sok...olyan türelmetlenek vagytok és mindig ugyanazt kérdezitek, amire nem lehet válaszolni..

A mellbimbó udvara pedig nem ilyenkor változna, hanem amikor már rég tudsz a terhességről, de lehet te kivétel leszel..nem általános jellemző.

Pé előtti napon is lehet esély, mert a spermiumok várnak pár napig , de többet nem tudok mondani..a hőd is lehet más miatt ilyen és a folyás is, szóval, hétfő!!!

Teszted legyen otthon!

Drukkolok!

2008. okt. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Megint én csak nem tudtam egybe írni, mert dolog volt itten.

Szóval a dokidat le kell cserélni..ilyet nem lehet megállapítani, hogy ott volt egy terhesség és a mensi kivitte..hát előfordul, de tudni nem lehet, mert lehetett éppen egy ciszta is..na mindegy a lényeg, ha a hétfői teszt pozitív, akkor irány egy doki, és mivel neked azt mondták volt 2 korai vetélésed, ezért ha igaz akkor nem tudtak a babáid megtapadni, tehát jó lenne, ha kedden már szednéd a tablettát amit erre felírnak: utrogestan a neve..kérd a dokidtól..és ha terhes lennél mégis akkor akár az ambulancián jelentkezz..de mindenképp legyen mielőbbi időpontod orvoshoz..jobb ha most kérsz!

2008. okt. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. Tény hogy türelmetlenek vagyunk, de ez tán megbocsájtható. 30 éves vagyok és már egy éve nem jön a baba ill. kétszer nem tudott megtapadni.
2008. okt. 24. 09:22
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm.:)
2008. okt. 24. 09:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia. Lehet te vagy aki mar egyszer par napja irt egy kerdest es velem egyutt vasarnapra nem varta a mensit, de amugy irtam privit, bar nem biztos te voltal az. SZoval en is vasarnapra nem varom a mensit, de nem birtam varni a tesztelessel, igy tegnap ,tehat csutortokon a 25.napon esti pisibol pozitivat teszteltem. Ha akarod, megprobalhatod egy erzekenyebb teszttel. Nekem bejott. Sok sikert! :D :D
2008. okt. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem nem én voltam,de nagyon gratulálok Nektek. Jó egészséget. Én nem merek tesztelni annyi volt már a csalódás.:(
2008. okt. 24. 17:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne legyel szomoru! BAr tudom konnyu mondani......... En nagyon szurkolok neked!! Egy kis pozitiv energia +++++++++ Majd ird meg, ha gondolod, hogy mi lett, akar priviben....
2008. okt. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!