Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedves babára vágyók és...

Kedves babára vágyók és babások! Van köztetek olyan aki az inofolic mellé szedi a méhpempőt?

Figyelt kérdés
Az inofolicot már egy hónapja iszom szeretném elkezdeni mellé a méhpempőt, mert sok sikersztorit olvastam róla véleményekre lennék kíváncsi. Szedhetők együtt? A méhpempő volt akinek felborította az egyébként pontos ciklusát? Egyéb vélemények is érdekelnek :)

2017. nov. 28. 18:40
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
Nem szabad :) Mi is másfél évig vártunk Rá :)
2017. nov. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 A kérdező kommentje:
Nem adjuk fel az biztos én ebbe hónapban ovutesztelek is aztán majd meglátjuk mi lesz! Jönni fog a kis csoda biztos csak még várat magára ☺
2017. nov. 30. 16:00
 13/60 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem ma éjjel megjön fáj a hasam eléggé de nem adom fel szurkolok továbbra neked is😄😄 legyünk ügyesek hogy a legjobb karácsonyunk legyen😘
2017. nov. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 A kérdező kommentje:
Köszi 🤗 igyekezzünk mindent beleadni😎 nekem a napokban lesz peteérésem elvileg. Kíváncsi vagyok az ovutesztelés mit mutat majd tegnapi már kicsit erősebb volt, mint előtte, de még negatív. Veletek mi újság? 😊 Hajrá, hajrá, hajrá mindenkinek! 😚
2017. dec. 6. 09:45
 15/60 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekem.is most lesz valamikor napokba😃😃😃jajjj szurkolok neked is hogy sikerüljön ❤ mindkettőnknek.nem adjuk fel😃😃
2017. dec. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 A kérdező kommentje:
Szia ☺ én most eléggé érzem az ovut lehet az inofolictól ilyen erős múlt hónapban nem éreztem 🤗 örülök neki, hogy fáj 😀 Majd jelentkezz mindenképp! 😉Drukkolok 😚
2017. dec. 8. 14:28
 17/60 anonim ***** válasza:
Mindenképp jelzek de te is jelezz majd nagyon nagyon szurkolok nektek😘👣
2017. dec. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 A kérdező kommentje:
De aranyos vagy!😊 Jelentkezek biztos. Én is szurkolok Nektek! Higyjünk benne, hogy a legboldogabb karácsonyunk lesz! 😘😊🍼
2017. dec. 8. 22:20
 19/60 anonim ***** válasza:
Szia mizujs veled? Nálam még semmi sajnos. De most orvost váltok és remélem hamarosan jó híreket hallok a hallunk. Remélem nálad is ok minden és 2vagy már puszi
2018. jan. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Most kezdtem el én is hó elején az inofolicot nőgyógyász ajánlására, méhpempőt már előző hónapban is fogyaszottam, most meg inofoliccal együtt + b vitamin komplex. Mi sajnos lassan másfél éve várunk a babára. Páromnál minden rendben, nálam találtak petefészkeimben tüszőket ami több mint kellene, de még nem ciszták szerencsére. Kíváncsi leszek mennyire lesz hatásos az inofolic+méhpempő+bvitamin . Ha fél év inofolic után sem jön a baba, akkor Closty :(
2018. febr. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!