Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedves babára vágyók és...

Kedves babára vágyók és babások! Van köztetek olyan aki az inofolic mellé szedi a méhpempőt?

Figyelt kérdés
Az inofolicot már egy hónapja iszom szeretném elkezdeni mellé a méhpempőt, mert sok sikersztorit olvastam róla véleményekre lennék kíváncsi. Szedhetők együtt? A méhpempő volt akinek felborította az egyébként pontos ciklusát? Egyéb vélemények is érdekelnek :)

2017. nov. 28. 18:40
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:

Szia mi voltunk már 2 szer vizsgálat volt először nekem is és neki is nálam hormon mensi előtt, nála pedig sperma vizsgálat... Sajnos ott is annyira rossz lett neki alig találtak valamit... Aztán vinni kellett itthonról mégegyet és mkkor másodszor mentünk akkor mondta a doki h javult egy kicsit most 1 millió lett mert ezelőtt kuka volt 20ezer....de így is lombik csak... Mondtuk huhh rendben... És utána jott h 1 év a várolista... Pfff hosszú lesz mesélj ti hogy álltok ha gondolod írj űzit kitartás a tobbieknek boldog tesztelős hónapot kivanok

:)

2018. máj. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:

46os vagyok

ah ez szörnyű :(

és mivel tudjátok javítani a mennyiséget?

2018. máj. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
Profertil vitamint szed de és talán majd 1 év múlva elég lesz a beulteteshez
2018. máj. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok! :)


Nekünk csak a herebiopszia nyújthat megoldást ha nem genetikai probléma okozza, mert ha genetikai akkor csak donor jöhet szóba vagy örökbefogadás :( Bízunk benne nagyon, hogy csak elzáródás okozza, mert akkor a herebiopsziával lehet saját kisbabánk! Nagyon bizakodók vagyunk csak pozitívan szabad gondolkodni!

Mindenkinek pozitív tesztet kívánok és kitartást egyszer mi is anyukák leszünk! :*

2018. máj. 31. 09:14
 55/60 anonim ***** válasza:
Lett baba azóta? :)
2018. nov. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Sajnos azóta sincs baba most volt az első spermadonoros lombikunk, ami nem sikerült. Nem tudom hogyan tovább ☹☹☹
2019. febr. 15. 14:21
 57/60 anonim ***** válasza:

Szia Kedves Kérdező!


Mi újság Veletek? Esetleg azóta sikerült újra lombikozni?

2019. máj. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
Sikerült a lombik?:)
2020. márc. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
Mi újság?
2021. jan. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet kérdező?
2023. máj. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!