Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedves babára vágyók és...

Kedves babára vágyók és babások! Van köztetek olyan aki az inofolic mellé szedi a méhpempőt?

Figyelt kérdés
Az inofolicot már egy hónapja iszom szeretném elkezdeni mellé a méhpempőt, mert sok sikersztorit olvastam róla véleményekre lennék kíváncsi. Szedhetők együtt? A méhpempő volt akinek felborította az egyébként pontos ciklusát? Egyéb vélemények is érdekelnek :)

2017. nov. 28. 18:40
1 2 3 4 5 6
 41/60 A kérdező kommentje:
Igen én is nehezen csak rávettem magam a closty szedésére,pedig nagyon nem akartam szedni, kedden kiderül kapok e szurit. Mindent meg kell tennünk a babáért!Hiszem sikerülni fog! Jelentkezz majd, hogy mi van veletek :)🍀
2018. márc. 16. 14:12
 42/60 anonim ***** válasza:
Szia. Elég hamar bekerultunk konzultációra lombikhoz április 10 mehetünk is... Sajnos a hangulat feszült itthon.. Nehéz időszak ez feldolgozni elfogadni, de tudjuk így is miénk lesz a baba belőlünk lesz és ami a leg fontosabb lesz. Nagyon drukkolok nektek is remélem a closty segít.
2018. márc. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 A kérdező kommentje:
Ne legyetek feszültek szerintem a lombik miatt, ez is egy jó lehetőség ami szerintem a babáért megéri ☺ múlt csütörtökön voltam ultrahangon a doki két tüszőt látott egy 21 mm-est meg egy 16mm-est. Kaptam ovitrelle tüszőrepesztő szurit. Szerdán kell újra mennem uh-ra megnézi megrepedt-e a tüszőm nagyon izgatott vagyok, de bizakodó ☺ minden jót neked várom a fejleményeket felőled! ☺😚
2018. márc. 26. 17:43
 44/60 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok neked hogy sikerüljön minel előbb így ismeretlenül is. :) legalább nekünk is tudnak segíteni és a lombikos baba is baba és a miénk szemünk fénye lesz:)
2018. márc. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 A kérdező kommentje:
Igen a lombikos baba is ugyanolyan boldogság! :) köszönöm a drukkot nektek is drukkolok! :) írj majd, hogy mi volt 10-én.
2018. márc. 29. 20:50
 46/60 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Bekapcsolodnek en is :)

Van mar egy lanyom,lassan 2 eves.

Mar honapok ota szeretnenk babat,de nem jott ossze.

En szedek Metfogammat az inzulinomra,es letroxot PMre.

Elvileg barmelyik bezavarhatja a ciklust.

Ezt azert irom,mert most 2 honapja nem menstrualtam,elotte is 55napokra jott meg.Ez azota van,hogy szedem ezeket a gyogyszereket.


Amugy a petefeszkem pcos kinezetu.

A hormonsorom egyebkent jo lett,ugyhogy lehet,hogy valoban a gyogyszerek a ludasak.


Most nem lett jo a terheles eredmenyem,ugyhogy lehet,hogy a doki inofolicot fog adni.


Tovabba kb 5 napja szedek igazi mehpempot(Arvay meheszet) es most kezdem erezni a hatasat.Ugye azt irjak,hogy elyo korben meregtelenit,kipucolja a szervezetet.Na most ugy fajt ma egesz nap a fejem,hogy vegem volt :D


Elozo baba elott is szedtem,akkor is ilyen hatasok voltak.


Nos szoval,ezeknek tudataban dokumentalni fogom az esemenyeket,hogy van e valami erdemi valtozas :)


Most rendelek ovu tesztet is,es lehet,hogy homerozni is elkezdek

2018. ápr. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 A kérdező kommentje:

Szia kedves 46-os! Én is hallottam róla, hogy a méhpempő eleinte kitisztítja a szervezetet majd írd meg tapasztalataidat :)

Sajnos nekem ma megjött szóval nekem a clostilbegyt se segített :(

2018. ápr. 4. 09:02
 48/60 anonim ***** válasza:
Szia! 5- ös vagyok. De azért, mert egy hónap sikertelen volt a clostyval, nehogy feladd, hogy az sem segít. Nekem is a második ciklus volt a nyerő. Sok embernek a clostys hónapok után sikerül. A closty hatása elnyújtott.
2018. ápr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:

46os vagyok (asszem) :D


Én ma vagyok a 14.napon,megjöttek az LH tesztjeim,gondoltam kipróbálom.

hát ennél negativabb nem is lehetne :D


de az előbb voltam wcn,és van ilyen tojásfehérjés nyákom.sőt tegnap,tegnapelőtt fájt is mindenem ott lent.


nem értem én ezt.Lehet h csak erőlködik a szervezetem megint

2018. ápr. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 A kérdező kommentje:
Kedves lombikos válaszoló sajnos úgy néz ki mi is lombikozunk a férjem elment kb 2 hónapja vizsgálatra és annyira rossz az eredménye, hogy semmennyi spermiumit nem találtak nála. Most kezdjük a lombikot teljesen átérzem a helyzeted. Mi újság veletek? Hogy áll a lombik azóta? Sok kitartást kívánok!
2018. máj. 29. 16:20
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!