Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mikor tapasztalt először...

Ki mikor tapasztalt először tüneteket és mikor tesztelt?

Figyelt kérdés

Mikor teszteltél először nem várt után vagy nem várt előtt 1-2 nappal.Illetve a nem várt előtt vagy után voltak tünetek és mik voltak azok?


24/N


2017. dec. 6. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Még mindig nincs 12. Hetet betöltöttem


11. Dpo-n volt pecségelés, aut hittem hamarabb jön meg, de nem.

Valahogy belül megéreztem, így a nemvárt reggelén teszteltem( pedig napközben szokott megjönni)

Pozi lett


Azóta is olyan nem létező tüneteim vannak, ami bármitől lehet..

Cici feszül, de csak mint mensi előtt... Nem fáj...

Nem puffadok jobban, mint amúgy, de látványosabb estére...de ha nem tudnám, akkor észre sem venném

2017. dec. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igazából nem volt tünetem,az elmaradt menszesz 4. Napján teszteltem délután (igazából csak megérzésem volt h baba van,de annyira nem figyeltem h nem jött meg mert máskor is volt ilyen) és pozitív lett.
2017. dec. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem fájt a mellem. Nem múlt. Nem gondoltam,hogy terhes lehetek, nagyon rendszertelen ciklusaim voltak mindig is. Anyukám mondta, hogy egy tesztet csináljak, max ez is negatív lesz (mint az elmúlt 5 évben az összes). Szóval ez után egy héttel már tényleg gyanús volt ez a mellfájás, így munkából haza felé vettem kettő tesztet. Gyorsan meg is csináltam az egyiket. Már készültem az egy csikra, mikor hirtelen lett ott még egy. Nem hittem a szememnek!!! A másikat hajnalban csináltam meg, akkor már felfogtam, hogy végre sikerült.

Egyébként összesen a teszt után kb kétszer volt hányingerem, de azóta se semmi.

Bocsi, ha hosszú volt :)

8hkm

2017. dec. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!