Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan kell adagolni ezeket,...

Hogyan kell adagolni ezeket, baba tervezésnél?

Figyelt kérdés

3 mg-os folsavat szedek, és 100 mg-os E vitamint. + C vitamint, és flp gyerekvitamint. Előző hónapban Jutavit kismamavitamint szedtem, most pihentetem egy hónapig. Bármikor terhes lehetek, rajtunk nem múlik. Az E vitamint, és a folsavat hogy szedjem? Naponta mennyit?

Ja! És iszom a cickafark+palástfű tea kombinációt.



2017. dec. 9. 13:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de jol ra vagy kattanva erre a “projektre”! 😉

Amugy folsavbol napi 1, e vitamint meg eleg 2 naponta.

Drukk!

2017. dec. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon túltolod, másik kérdésben már leírták a teát (és azt is, hogy ha nincs ciklusproblémád akkor lehet hogy majd most lesz....hormonokra ható teát nem jó úgy inni, hogy nincs miért, mert lehet hogy eltolja)


Ne görcsölj ennyire, párnaponta kiírsz egy ilyen vagy hasonló kérdést, és nem az a baj hisz azért van az oldal, hanem hogy pokolian ezen jár minden gondolatot ezek szerint. Holott elmondásod alapján 1 hónapja próbálkoztok........így idegbajt fogsz kapni pár sikertelen hónap után az tuti. Magadba tömhetsz egy fél gyógyszertárat meg bioboltot is, ha mellette ennyire görcsölsz a témán..

2017. dec. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Nem hallottatok még olyat, hogy valakinek minden vágya a kis testvér? Mivel tavaly elváltam, így az első férjemtől a kislányomnak nem születhetett édes testvére. A páromnak nincs még gyereke, ezért ő is szeretne. Kislányom nyolcat tölti ősszel, természetes, hogy nincs mire várni.

De abban igazatok van, hogy nem görcsölök rá, úgy csak késleltetem az egészet. Köszi

2017. dec. 9. 13:55
 4/19 anonim ***** válasza:
76%

Pár hete még meg voltál róla győződve, hogy terhes vagy.

Amúgy én konkrétan semmit nem szedtem, csak muktivitamint, de azt amúgy is, így lettem terhes.

2017. dec. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%
De, hallottam, tavaly mi is kistesón "dolgoztunk", de nem ilyen eszeveszetten hanem szex és ennyi. 3. hónapra jött össze. (azaz először elsőre, de elvetéltem, és Karácsonykor lett újra pozitív a tesztem)
2017. dec. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Elso vagyok! En is hallottam mar ilyet! Elso gyerekre 6!!! evet vartunk, gondolhatod min mentunk keresztul...

A masodikra meg 6 honapot!!! Es tudod mi volt a trukk?

Az, hogy nem erdekelt ha nem lesz tobb, van mar egy csodaszep lanyom, mar megerte elni! Nem szedtem semmifele vitamint, nem ittam teakat, nem figyeltem a peteeresem, se nem idozitettem, nem nyustoltem apat.

Egyszeruen csak ÉLTÜNK! Es hopp megis sikerult a teso.

Kivanom hogy gyorsan jojjon nektek!

😗

2017. dec. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Mi csak szeretnénk, ez minden. És ezeket nem a gyors teherbeesés miatt szedem, hanem a testemet készítem fel velük, ha összejönne. Úgymond előkészület ez a sok minden. Tegnap pozitív lett az ovutesztem, úgyhogy elvileg van rá esély. ÉS igen, van egy csodás lányom, aki szintén szeretne tesót kapni. Még a plüss állatait is betakarja, amikor elmegy itthonról, neki szüksége van a tesóra, de nyilván nem vágok eret, ha nem jön össze rögtön. :)
2017. dec. 9. 18:14
 8/19 anonim ***** válasza:
79%
Tavaly vàltál ès máris van új apajelölt?? Gyorsan mennek a dolgok
2017. dec. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%
Utolsónak: néha egy válás évekig húzódik az ügyintézés miatt. Talán már évek óta nem élnek együtt, és az új párral van. Nem kell kotnyeleskedned....
2017. dec. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
35%
😊nem, nem húzódik el èvekig egy vàlás. A vagyonjogi kèrdèsekben való döntès, na az elhúzódhat a vàlás kimondása után. De attól mèg elválasztják!
2017. dec. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!