Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan kell adagolni ezeket,...

Hogyan kell adagolni ezeket, baba tervezésnél?

Figyelt kérdés

3 mg-os folsavat szedek, és 100 mg-os E vitamint. + C vitamint, és flp gyerekvitamint. Előző hónapban Jutavit kismamavitamint szedtem, most pihentetem egy hónapig. Bármikor terhes lehetek, rajtunk nem múlik. Az E vitamint, és a folsavat hogy szedjem? Naponta mennyit?

Ja! És iszom a cickafark+palástfű tea kombinációt.



2017. dec. 9. 13:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
49%
De, elhúzódhat. Közvetlen környezetemből tudom. De még mindig baromi sok közöd van a kérdező szerelmi életéhez.
2017. dec. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen mindegy, hogy 3 éve vált el, vagy 2 hete.
2017. dec. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Három éve költözött el a volt férjem, pont karácsony előtt. És két évig voltam egyedül, vagyis ketten a lányommal. A gyorsaságról ennyit. Egyébként ez nem tartozik a kérdéshez.
2017. dec. 10. 07:58
 14/19 anonim ***** válasza:

Mi is 4evig valtunk a volt ferjemmel. 2eve lett vegre vege,masodik gyerkocot pedig a 2eve meglevo parommal tervezunk es en is szedek mindenfelet hogy a sikeresseg hamarabb jojjon mivel nem 20eves vagyok mar...

Drukk neked kerdezo es Veled vagyok!!!!

2017. dec. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszi! Van még empátia a földön, nemcsak ítélkezés..
2017. dec. 10. 18:35
 16/19 anonim ***** válasza:
Nalam ez alap ;) utolso voltam
2017. dec. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nálam is alap. Megérteni próbálok mindenkit, és nem pálcát törni, ismeretlenül meg de pláne nem tenném. A döntéseimet a saját családom nem bírálja felül, nem vagyok egy irányítható típus. :)
2017. dec. 12. 17:53
 18/19 anonim ***** válasza:
Ez nem tudom hogy jön ide, hogy irányítható típus vagy-e
2017. dec. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
A válaszok fele ítélkezés, mit, és miért csinálok, amihez valljuk be, nem tartozom beszámolóval nektek.
2017. dec. 12. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!