Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek nagy esély van...

Szerintetek nagy esély van rá, hogy terhes lennék?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek és ez a hónap nálam elég stresszes volt, így a 8. és 9. tablettát el felejtettem bevenni, illetve a harmadik héten is volt egy ami elmaradt, de nem emlékszem pontosan melyik. A barátommal csak az előző vérzésem után voltunk együtt, meg dec. 6.én és 4.én, ha jól emlékszem. És ma reggel jött meg a megszakításos vérzésem (amit úgy tudok, hogy akkor is meg kellene jönnie ha terhes lennék!?), aztán délelött olyan hányingerem lett egyszerre, meg öklendeztem, de ez kb tartott 10-15 peric és utána semmi. Ilyen még sose történt velem és most kicsit aggódok. Mondjuk szerintem nincs rá sok esély, hogy terhes lennék és nem lenne nagy probléma, ha becsúszna egy gyerek, így is szeretnénk kb 1.5-2 év múlva, mire befejezzük a sulit mindketten. Ti mit gondoltok?

2017. dec. 10. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Csinalj egy tesztet hogy megnyugodjal de szerintem negativ lesz,eleg kicsi az esely hogy baba lenne.
2017. dec. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hányinger sikeres aktus után 2 héttel lehet legkorábban, előtte nincs hcg a szervezetedben.
2017. dec. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért nem állítasz be telefonon egy ébresztőt minden nap azonos időben? Akkor nem felejtenéd el sosem.
2017. dec. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!