Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menzim késik 4 napja, nem...

A menzim késik 4 napja, nem érzek alhasi görcsöket, viszont elég furán érzem magamat. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
19 éves Lány vagyok,a párommal utoljára November 18 én 24.-én szeretkeztünk.Használtunk óvszert,viszont le szokta venni,az utolsó percekben,de nem élvezik el a hüvelyemben.A menzim November 6.-án volt meg,most pedig nem jött meg,nem érzek hányingert,nem émelygek és az étkezéssel se vannak problémáim.Kicsit félek,mert elég furán érzem magam pszihikailag,és nem érzem úgy,hogy közelegne a menzim.Torna gyakorlatokat csinálok,meleg vízben fürdök,hogy kitáguljanak az erek,és gyorsabban megkapjam,de semmi.Lehetek terhes?Vagy csak szimplán beképzelem?

2017. dec. 10. 19:49
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem vagy talpra esett és nem tudod használni a józan eszed jobban járnál ha nem is szexelnél ... tudom alpárin hangzik de magadtól nem jöttél arra rá ,hogy ha a barátod leveszi az aktus vége előtt a gumit akkor terhes lehetsz nem épp érett gondolkodásra vall ..arról nem beszélve,hogy ideje lenne megtanulnod a saját érdekedben a következő menzesz időpont számitását...
2017. dec. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
90%

Lehetsz...


Nem védekeztek, csak feleslegesen dobtok ki pénzt óvszerre...



Nem mindenkinek van tünete.. Nekem már jön a 2. Trimeszter és semmi. Van akinek meg csak úgy jönnek a tünetek .....tesztelj

2017. dec. 11. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz gyereket, védekezzetek! A gumit meg tök feleslegesen maszatolja össze, ha a vége előtt levszi...


Amikor terhes lettem, annyi tünetem volt, hogy nem jött meg. Később sem volt semmi, csak úgy a 22-24. Hét körül elkezdett látványosabban nőni a hasam. Végig nem volt semmi panaszom. Imádtam terhes lenni (persze mi tudatosan vállaltunk gyereket).


Miért nem tesztelték eddig? Gondolod beléd látunk???

Ha terhes vagy, már kimutatja.

2017. dec. 11. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez így nem védekezés, sőt!! Olyankor a vége előtt picivel már csoroghat az előváladék, abban azért már jócskán akad spermium....szóval lehetsz terhes bizony.


Egyébként off, de hogy lesz a menstruációból "menzi"? Mármint a menSi az oké, de sosem értettem miért hívja valaki menZi-nek? :) bocsi tudom butaság csak kíváncsi vagyok, hogy akik így hívják, miért így rövidítik.

2017. dec. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Ohh közben eszembe jutott, a "menzesz" miatt Z. Tekintsétek tárgytalannak a kérdésemet :)
2017. dec. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezért igazán kár pocsékolni az óvszert már ne haragudj...

Most már tuti hogy a sok ember aki itt persze kikéri magának hogy ő igenis védekezés mellett esett teherbe, a 99%-a hasonlóan aktívan védekezett, éjjeliszekrényen, fiókban, fülén az óvszerrel, Mert hatásfokában ez amit csináltok pont annyit 3r remélem tudod. KO

2017. dec. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Igen tudom,hogy butaság volt..

A teszt negatív lett,viszont még mindig úgy érzem,hogy valami nincs rendben.

2017. dec. 11. 14:53
 18/24 anonim ***** válasza:
52%
Csak kiváncsiságból: ha most megúszod továbbra is igy fogsz "védekezni" vagy rendesen?
2017. dec. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Rendesen
2017. dec. 11. 18:01
 20/24 anonim ***** válasza:
0%
A tesztet reggeli első vizeletből kell csinálni, reggel még azt mondtad, pár nap múlva csinálsz, délután meg hogy nega lett... hogy tudtál első pisit produkálni délután? Mert ha sima délutániból csináltál, lehet, nem pontos.
2017. dec. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!