Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez talán terhesség? Bővebben...

Ez talán terhesség? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

November vége fele volt(20 fele) az utolsó menstruáció, de olyan3 napig s kevesebb jött mint általában szokott.

Tegnap elött óta érzem,hogy két oldalt fáj a mellem.

Ma reggel vettem egy tesztet és most csináltam meg , nem az első vizeletböl és egy erösebb csik és egy halványabb csik.

Ennek a hétnek a végén kellene beteg legyek,lehet ez baba is?

23/N



2017. dec. 12. 09:21
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Jah, engem is zavar, hogy a menstruáciot betegségnek hívják, de gondolom ez valami tájszólás lehet az ország egyik részén, mert Budapesten sose hallottam, hogy így hivták volna. A kérdésedre a válasz: van néhány banális tüneted, senki nem tudja mi az, csinálj tesztet reggel, de amúgy ha kettő csík van rajta, akkor terhes vagy, az erősségük mindegy.
2017. dec. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
6-os, az MENZESZ. Z-vel :)
2017. dec. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Most reggel csináltam még egy tesztet az pedig erős negativ lett, semmi halvány csik nincs

Akkor nem értem!

2017. dec. 14. 06:18
 14/25 anonim ***** válasza:

hát ez érdekes, mert a kép amit mutattál az teljesen pozitív volt. felrakod a tesztet?

menszi tüneteid vannak?

2017. dec. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

A mellem az két oldalt fáj, meg nagyon pici émelygés de nagy pici tényleg.


Itt van a reggel 7 órai,első vizeletböl készitett teszt. Pedig olyan izgatott voltam. Lehet korán teszteltem?


[link]

2017. dec. 14. 10:52
 16/25 A kérdező kommentje:
Mióta megszültem nem nagyon van menstruációs tünetem esetleg elötte pár 1-2 nappal fáj a hasam alja de az se mindig
2017. dec. 14. 10:55
 17/25 anonim ***** válasza:

azt irja ki hogy a kép hibákat tartalmaz ezért nem jelenithető meg amugy meg ha minap látható pozitiv volt nem elsőből, most meg negativ, elsőből az nem jó.

sőt erősebbnek kellene lennie, de a teszt is lehetett rossz,! a múltkori vagy a mostani.

2017. dec. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
2017. dec. 14. 11:07
 19/25 A kérdező kommentje:

A férjem azt monta, lehet korán teszteltem mert még csak hétvégén kellene meg jöjjön.

Majd hétfőn még tesztelek

2017. dec. 14. 11:09
 20/25 A kérdező kommentje:
Most sem látszik?
2017. dec. 14. 11:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!