Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van értelme így hőmérőzni,...

Van értelme így hőmérőzni, vagy semmi értelme?

Figyelt kérdés

Tesó programon dolgozunk, de a másfél éves kisfiam hajnalban az jön az ágyamba ott aludni, nem lehet vissza vinni a saját ágyába. Onnantól fogva hogy át jön, folyton felébresztget a forgolódássával, felszólalásával, rugdosásával , kb fél óránként, óránként felébresztik és nehezen alszok vissza.


Ciklusom és hő:

5. CN gyenge vérzéssel elmúlt a menszesz.

6. CN - elfelejtettem mérni

7. CN - 36.8

8. CN - 36.8

9. CN - 37.1


36.8 az alap ébredési hőm. Ez még a ciklus eleje.

Előző hónap is full össze vissza sikerült, nem tudom hogy a hajnali alszom-nemalszom dolog csinálja e.



2017. dec. 13. 09:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10, ehhez nem kellett volna hőmérő. Természetes, hogy peteéréskor kell együtt lenni, annak pedig bizony ezek lehetnek a fő jelei! Erre hőmérő nélkül rájön az ember.
2017. dec. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
De akkor nekem NEM esik jól. De közben azt írták, h akkr kell együtt lenni ha jól esik, erre írtam, h akkor soha nem esnék teherbe. Nekem sokat segített a hőmérőzés, mert rendszertelen a ciklusom, és megerősített.
2017. dec. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Nekem is a fiam úgy lett meg hogy nagyon fájt a PÉ és pont elkaptuk még a nagy fájdalom előtt a kellemesebb pillanatot.


Előző hónap valóban nem volt PÉ, de előtte igen és fájt is és hő görbe is szépen mutatta, csak utóbbi 2 hónapban nagyon sokat kell fel hajnalban a picim.

2017. dec. 13. 20:58
 14/15 anonim ***** válasza:

Miért lett szinte mindenki lepontozva.

Ha nem tartja be a hőmérőzés szabályait felesleges csinálni.

Egy kisgyerek mellett nem könnyű kivitelezni ezt.

A hőmérőzés nem terhesség megállapítására szolgál.Inkább arra,hogy lássa van e ovuja.Főleg ha rendszertelen a ciklusa.

Én sokáig csináltam és látszott,hogy baj van

4-es válaszoló voltam

2017. dec. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Nem én pontoztam, nem szoktam.


Én is azért csinálom hogy lássam van e ovum

2017. dec. 14. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!