Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az eselye annak, hogy...

Mennyi az eselye annak, hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés
Felelőtlen voltam és hagytam azt,hogy óvszer nelkul megszakitasosan “védekezzünk”..nagyon nagy hibát követtem el ezzel tudom.Nem élvezett belem a baratom,kivette majd csak kesobb maszturbacio segitsegevel ment el..utána mivel ez pentek tortent nem tudtam mit tegyek,rátaláltam az esemény utani tablettára,viszont ezt csak az együttlét utan 57 órával vettem be.Pentek d.u kettőkor tortent meg és hetfo reggel 9kor vettem be az escapelle gyogyszert,ha jol tudom igy hivjak...mennyi az esélye annak,hogy terhes legyek?a ciklusom 10.napjan voltunk egyutt,nov 27tol-dec 1ig menstrualtam...tanultam a hibából,ezért normalis válaszokat szeretnek,koszonom
2017. dec. 13. 17:35
 1/4 A kérdező kommentje:

veletlenul elírtam,a ciklusom 12.napjan voltunk egyutt,dec 8an

elnezest

2017. dec. 13. 17:37
 2/4 anonim ***** válasza:

Van esélye, de nem sok. Én is jártam így, felelőtlen voltam, aztán pedig baleset történt, kiszakadt az óvszer, belém is élvezett a párom. Mindkétszer vettem be esemény utánit, nem maradtam terhes. Ez évekkel ezelőtt volt, most pedig 2 hónap után sem fogant még meg a babónk. :)

Szóval nyugodj meg, hatni fog a tabletta, viszont csinálj egy tesztet kb. 2 hét múlva, ha biztos akarsz lenni.

2017. dec. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

most megnyugtattal,koszonom a válaszod

nagyon felek és feszült vagyok emiatt pentek ota,remelem tenyleg nem lesz baj,hiszen eleg fiatal vagyok meg

remelem minél elobb ossze jön nektek,drukkolok!:)

2017. dec. 13. 17:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Minimális, szinte semmi.
2017. dec. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!