Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Múlt hétfőn volt pé, most...

Múlt hétfőn volt pé, most vasárnap fehér, krémes folyásom. Most hétfőn egész nap olyan érzésem volt, hogy mindjárt megjön. Tesztelhetek már? Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés

A tünetek alapján szerintem van miben bíznom,de azért kellene a megerősítés..

Múlt hétfőn volt pé,most vasárnap fehér,krémes folyásom.Most hétfőn egész nap olyan érzésem volt,hogy mindjárt megjön.Elkezdett fájni a derekam,aztán már a petefészkemnél is éreztem.(Ja,és egy kis érdekesség:szex után elmúlt a fájdalom:)

Azóta minden reggel és este olyan furán érzem magam,a hasam is olyan "érdekes".Leg.3 napja,hogy nem érzek ízeket,folyton tüsszögök,és folyamatosssssan büfizek(és ilyenkor mindig úgy érzem,hogy feljön vagy a savam,vagy a kaja,amit megettem.)Nem is esik jól semmilyen étel..Hétfőre nem várom!Szerintetek?


2008. okt. 24. 21:06
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja,és a hőm folyamatosan 37,0 és 37,2 között van.És fájnak az izületeim.Olyan,mint amikor megbetegedsz,és már előtte érzed,hogy fájnak a kezeid,lábaid,gyenge vagy..stb.
2008. okt. 24. 21:08
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom,az én tapasztalatom és a saját történetem számodra sajna nem bíztató, de kívánom hogy te az legyél, de amiket most itt leírtál, azt mind leírhatam voln én is a múlt hónapban, minden stimmel, egytől egyig, szinte biztos voltam benne, hogy babás vagyok, a védőnő és a kismamák is, akikkel beszélegettem egytől egyig azt mondták, hogy ez egyértelmű. Csináltam tesztet a nem várt napján, mert nem is jött meg, negatív, megadóan vártam a mensimet, csak nem jött meg. 4 nap múlva tesztet ismételtem, negatív. Aztán a 7 nap késéssel megjött!!! :( Nem elég hogy az összes tünetem megvolt, meg még a mensim is késett. Nem elkeserítésnek szántam a történetemet, csak hogy tudjátok durva dolgokra képes a szervezet és ha felkészültök erre is, nem csalódtok akkorát mintén a múlt hónapban!!! Azóta sem hiszem el, hogy lehetett minden!
2008. okt. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még annyi, hogy nagyon drukkolok neked, mert gondolom az én esetem a ritkább, neked viszont minden tüneted nagyon bíztató, kívánom te legyél babás! Majd írd meg azért.
2008. okt. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
:( Neked mik voltak a tüneteid?
2008. okt. 24. 21:22
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem bírom tovább!Reggel tesztelek!Érzem..

Majd üzenek:) Jók legyetek,jó éjt!

2008. okt. 24. 21:31
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Kezdődött azal, hogy pé-kor megvolt a nyúlós folyás,hasszurka, akkor voltunk is együtt az előtte lévő napokban. Aztán 6 nap múlva kicsi krémes barnázgatás, mindjárt megjön érzés, úgy éreztem magam napokig mint egy influenzás, lázasnak éreztem magam, végtagfájdalmak, hányinger, keserű szájíz! Másnapra semmi. Akor feltettem kérdésben, többen írták, hogy valószínű, hogy beágyazódás volt. Utána aztán jöttek nálam is a fura érzés a pocakban, folyamatosan éreztem a petefészkeimet, az egész hasam feszített lenn, mindjárt megjön érzés, krémes folyás, apró kis buborékokat éreztem a pocimban mintha kidurrannának, derékfájás, hányinger, egyszer autóval meg is kellett állnunk, mert az ilatosító szagától majdnem el is hánytam magam. Aztán jött a nem várt mensi, a hőm még mindig 37, nem is jött meg, igy teltek a napok, reggel hőmérés, 37, na akkor ma se jön meg, másnap ismét, jött egymás után a két nega teszt, de reménykedtem amig meg nem jött! És egyik reggelre sajnos ott volt ,aminek nem kellett volna! Sajnálom, hogy az én sztorim nem éppen bíztató, de ahogy írtam is, szerintem ritka kivétel vagyok, mert 4 kismamaának ezek a tünetek bizony babit jelentettek. 2 még az elején van, tehát friss az élmény, kettő már megszült, de még emlékezett, hogy ugyanezeket érezték! :(
2008. okt. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
n válaszoltam eddig, nagyon drukkolok neked regel, de ha neg. akor se keseredj még el, mert ha csak hétfőre várod, akkor még lehet hogy korai lesz. De azért megpróbálhatod, mindent bele, várom, hogy mi lesz. Jó éjt neked is!
2008. okt. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szia, mizujs? Megcsináltad a tesztet?
2008. okt. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Megcsináltam a tesztet szombat reggel,de sajna negatív :(

Holnapra (hétfő) nem várom,tehát remélem,hogy csak korai volt.Egyébként ahhoz képest,hogy holnap lenne a napja a menszesznek,semmi jelét nem érzem.Pedig ilyenkor azért már jelentkezni szoktak a menszis "érzések".És a hőm még mindig 37,0-37,2 között van.Tehát reménykedek,és ha nem jön meg holnap.akkor kedden tesztelek.

2008. okt. 26. 20:54
 10/14 A kérdező kommentje:

Épp az előbb mértem a hőmet,36,9 ,tehát esik.

Asszem ez inkább menszi lesz,sajnos...:(

2008. okt. 26. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!