Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Orvosok, védönök, esetleg...

Orvosok, védönök, esetleg olyanok írjanak akiknél volt ilyen. Mitöl lehet sok barna folyás pozitív teszt után? Bövebben lent

Figyelt kérdés
pozitiv lett 3 tesztem terhes tüneteim vannak viszont van meg hatra ket nap a nem vart menzeszig. ha van itt olyan akinel volt ilyen vagy vedono esetleg orvos az segitsen. nagyon felek hogy megint elvetelek egy par oraja barnas folyasom van tobb mint par csepp de nem tul sok. a wc papiron nagyon enyhe szine van nem hasonlit verhez de nagyon felek. ittam 2 magneziumot. babát szeretnénk. hallottam hogy beagyazodas lehet de ez nem csak egy-ket csepp ezert felek

2017. dec. 14. 22:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
De mi az hogy drága a terhesgondozás? Nem dolgozol kint?
2017. dec. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Veteles elojele, progeszteronhiány okozza nagyrészt, ha nem mesz azonnal orvoshoz akk ezt a babát elfelejtheted mert a progeszteron táplálja a 13-14 hétig
2017. dec. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Nincs EU kartyad?? Ez surgos esetnek szamit, nem? De akkor hogy fogsz terhesgondozasra jarni, es szulni? Ha mar egy vizsgalat ilyen draga?
2017. dec. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. Nem akarlak bántani, de ha terhes vagy vagy tudtad hogy benne lehet a pakliba, plána hogy volt már vetélésed akkor miért nem úgy mész külföldre, hogy biztosítást kötsz?
2017. dec. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Legalabb vegyél progeszteron women krémet..
2017. dec. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nekem is volt barnás véres folyásom. Nem csináltak vele semmit, volt hogy egy héten 2x hívtak kontrollra. Mindig minden rendben volt. Egészen addig amíg el nem kezdtem vérezni. Akkor elmentem magándokihoz, aki megállapította, hogy méhen kívüli. De november 20-tól december 6-ig nem tűnt fel senkinek... Azért drukkolok, hogy minden rendben legyen nálad, de jobb ha kórházba mész.
2017. dec. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Sok más országban nem úgy mennek a dolgok mint otthon!Hiába van a kérdezőnek kinti biztosítása akkor is fizetnie kell kemény összegeket pláne ha csak így "belibben" a sürgősségire. (Én meg tettem anno ...3 orat vártam arra , hogy megnézenek majd közölték velem ha erős a magzat megmarad ha nem akkor sajnálják. )itt ùgy gondolkoznak ha nem élet képes a magzat elmegy, nyilvan sokadik vetélés után jobban figyelnek de itt nálunk kicsit más az egész.

Itt ahol mi elünk nincs 8.hét elött ultrahang,méhszáj vizsgálat ,nincs a végén heti nstre járkálas sött a kòrházban valò szülésért fizetni kell!Ha otthon szülsz az van ingyen.En kòrházban szültem 3òra múlva már otthon voltunk a picivel!

Ha ez a helyzet ott is ahol a kérdező él akkor nem fognak vele semmit kezdeni.Megvárják mi lesz a vège és mellé még kap egy több száz euros számlát is...De ha nem ilyenek mint itt én biztos bemennék!remélem megmarad a pici!kitartást kedves kérdező

2017. dec. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Köszönök minden választ! Ausztriában lakom ahol bizony majnem 200 eurót kéne lerakjak. Még nincs lakcimem itt ezért nincsen biztosításom. Ha lenne ingyen lenne a vizsgálat. Addig sopronba kell átjárjak majd dokihoz de jelenleg pénz és idő sem volt rá. Az uti költség az ami sokba fájt volna és a vőlegényem dolgozik csak mivel még nem vagyok 18. Fél év kell még hogy lehessen lakcímem addig "nyaralóként" tartózkodok itt. Nem szeretnék elő ítéletet. Sok embernek furcsa hogy babát szeretnénk de úgy érezzük, mi is és a kapcsolatunk is megérett rá. Szeretjük egymást az anyagiakkal sem lenne semmi gond fel tudnánk nevelni a picit ha úgy alakulna csak ez a hónap volt húzós meg a sok magyarországra járkálás a párkapcsolat miatt, az nem tett jót a spórolt pénznek. De egy hónap és helyre jövünk. Utálok bárkinek is magyarázkodni de mivel sok nem túl kedves kérdés felmerült, úgy gondoltam jobb tisztázni a helyzetet. Ami azóta történt az az hogy elkezdtem vérezni de nem volt annyi mint vetélésnél és csak három napig tartott. A görcsök sem voltak olyanok mint szoktak. Ma reggel csinálok tesztet mivel a párom felvetette hogy mivan ha megmaradt mivel a melleim fájnak iszonyatosan és folyton hányingerem van. Meg mellette van még néhány tünet szóval vissza alszom aztán meglátjuk mit mond a teszt. Köszönök minden értelmes választ!
2017. dec. 21. 06:39
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Nincs 18, nincs keresete, nincs munkája, nincs címe, nincs esze. De stabil kapcsolata van és gyereket akar.

Isten bocsássa meg, amit mondok, de remélem, hogy az a kis embrió tudta, hogy rossz helyre jönne, ha már szinte a fogantatása után tojtál rá, hogy mi van vele, és úgy döntött, hogy mégsem születik meg.

2017. dec. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Azt ha szivrohamot kapsz vagy trombozist, akkor is az lesz majd, hogy "hat nincs idom orvoshoz menni"? Edes istenem. Ennyire foglalkozol mar a terhesseg elejen a gyerekkel. Marha jo helye lesz szerencsetlen. Ne adj isten megszuletik, valami baja lesz, majd nem viszed orvoshoz, mert nincs penz meg ido???? Mi van akkor, max meghal, majd lesz masik... baszuss, nalatok fogyoeszkoz a gyerek, mint a vizespohar???
2017. dec. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!