Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Orvosok, védönök, esetleg...

Orvosok, védönök, esetleg olyanok írjanak akiknél volt ilyen. Mitöl lehet sok barna folyás pozitív teszt után? Bövebben lent

Figyelt kérdés
pozitiv lett 3 tesztem terhes tüneteim vannak viszont van meg hatra ket nap a nem vart menzeszig. ha van itt olyan akinel volt ilyen vagy vedono esetleg orvos az segitsen. nagyon felek hogy megint elvetelek egy par oraja barnas folyasom van tobb mint par csepp de nem tul sok. a wc papiron nagyon enyhe szine van nem hasonlit verhez de nagyon felek. ittam 2 magneziumot. babát szeretnénk. hallottam hogy beagyazodas lehet de ez nem csak egy-ket csepp ezert felek

2017. dec. 14. 22:35
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Őszintén remélem hogy az ilyen beszűkült látókörű rosszindulatú okoskodó mindent tudó embereknek nincs gyermekük. Késöbbre terveztük de így alakult. Az orvosommal beszéltem erről és ő mondta hogy annyit tudok tenni hogy elmegyek vizsgálatra amikor tudok de úgy néz ki nem lesz rá szükség mert nem történt baj.
2017. dec. 22. 08:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!