Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A petefészek ciszta tünete...

A petefészek ciszta tünete lehet mellfájdalom? Please help!

Figyelt kérdés

Nem jön meg már 7 napja, de mivel 3 napot szokott késni, én ezt 4 napos késésnek veszem. MÉG SOHA NEM KÉSETT 7-8 NAPOT A MENSIM, ÉS SOHA NEM MARADT KI. Teszteltem, - lett. Más verziókon töröm a fejem:

A mellem már több, mint egy hete fura, de mind a kettő. Nem erősen, de fájdogál. Mivel nem jött meg, és nega. a teszt, cisztát vettem számításba. Ezért érdekel,- kérlek, akinek már volt petefészek cisztája, írd meg, hogy a mellben érezhető e olyankor fájdalom, változás. Köszi :-)


2010. jún. 2. 20:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem éreztem a mellembe fájdalmat. Csak azt, hogy a bal oldalam kegyetlenül szúr és nem jön meg. (petefészkemnél) Ultrahangra küldtek, mert azt hitték vakbélgyulladásom van és vérvételre aztán kiderült ultrahangon, hogy cisztám van. Nekem 1-2 hetet is szokott késni mostanába Pedig régen napra pontosan jött meg.:S Elvileg a mensimnek most kéne elmúlnia, de még meg se jött közbe a mellem meg fáj és a pocim is.:S Sajnos ilyen nekem is szokott lenni, de remélem csak a sulis izgulások miatt.
2010. jún. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Múljon el hamar minden ilyen panaszod.
2010. jún. 2. 20:19
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én semmi változást nem tapasztaltam a cisztáknál a mellemben. Amikor igen, akkor a negatív tesztem ellenére nálam baba lett.
2010. jún. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Victory82 ***** válasza:
100%
Szia!Nekem 6 éve volt petefészekcisztám,először a doki azt mondta,hogy lehet,hogy baba,de ha ciszta,akkor elég nagy.Nekem semmi tünetem nem volt,rendesen meg is jött,gyógyszert szedtem.Vártunk 2 hetet,hátha felszívódik és nem kell műteni,de sajna nem így lett.Otthon rosszul lettem és azonnali műtét kellett,kivették a jobb petefészkem felét is.Olyan görcsölő fájdalmat éreztem,hogy nem is tudom kifejezni szavakban!Az egyik 8cm,a másik 11cm volt és összetekeredtek!Azóta minden rendben van.Még szerencse,hogy rendesen jártam,járok dokihoz és észrevette!Szép estét!Viki.
2010. jún. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondták h cistám van és nem is jött meg és a melleim is fájnak voltam vérvételen ultrahangon de azt mondták h végülis egészséges vagyok cs szedjek ilyen-olyan hormon pirulákat de én most ugy döntöttem h nem szedek semmit várok még egy pár hetet hátha felszivodik v kitávozik belölem elöb-utób cs meg lesz a havim...sok sikert!
2010. jún. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%
Szia! Nekem is volt és van cisztám, de a mellem nem szokott tőle fájni. Vagy mensi előtt szokott, de akkor nem annyira, amikor a baba jött, akkor majd leszakadtak előtte, de magától a cisztától semmi. Amúgy még a negatív ellenére nem adnám fel a reményt,nekem is az volt, és a vérvételes labor kimutatta a picit :) Sosem lehet tudni! Kívánom, hogy az legyen, amit szeretnél!
2010. jún. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm. És mindenkinek gyógyulást kívánok! Azért ha baba van a háttérben majd megírom.
2010. jún. 3. 15:31
 8/13 A kérdező kommentje:
Ciszta nincs, egészséges vagyok. Orvos mondta, hogy szerinte ez baba, de még menjek vissza, mert a petezsákot nem látja még úgy, ahogy kellene, de ilyen előfordulhat, ha nem ciklus közepén fogant a baba. Remélem....
2010. jún. 11. 18:22
 9/13 A kérdező kommentje:
Pozitív a teszt!!
2010. jún. 12. 03:11
 10/13 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!!!!
2010. jún. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!