Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A petefészek ciszta tünete...

A petefészek ciszta tünete lehet mellfájdalom? Please help!

Figyelt kérdés

Nem jön meg már 7 napja, de mivel 3 napot szokott késni, én ezt 4 napos késésnek veszem. MÉG SOHA NEM KÉSETT 7-8 NAPOT A MENSIM, ÉS SOHA NEM MARADT KI. Teszteltem, - lett. Más verziókon töröm a fejem:

A mellem már több, mint egy hete fura, de mind a kettő. Nem erősen, de fájdogál. Mivel nem jött meg, és nega. a teszt, cisztát vettem számításba. Ezért érdekel,- kérlek, akinek már volt petefészek cisztája, írd meg, hogy a mellben érezhető e olyankor fájdalom, változás. Köszi :-)


2010. jún. 2. 20:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Látom, már régi kérdés, és a kérdezőnek végül jól sült el a dolog (Gratulálok!!), de leírom az én tapasztalataimat, hátha segít majd egyszer valakinek.

Nekem is van cisztám, 3 hónap alatt nőtt meg állítólag, 5x6 centis, szóval műteni való. A progeszteron szintem piszok alacsony lett, a prolaktinom magas. A magas prolaktin miatt a mellem önmagában nem fáj, hanem egyedül a bimbóm szúrkál, sőt néha folyik is belőle színtelen váladék. Elméletileg ez mind a cisztám "mellékhatása", szóval ha visszajön a doki, egy szép kis több hónapos kezelésnek kell elébe néznem.

22/L

2011. máj. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Tudom, hogy már régi a kérdés, de megkérdezhetném, hogy hány nap késés után mutatott a teszt pozitívat? Nekem már 10. napja késik és negatív a teszt. Ugyanakkor nekem egy napos késés szokott csak előfordulni, több nem, ezért is lett gyanús. A melleim fájnak, nagyon érzékenyek, és nőttek is egy kicsit, emellett a jobb oldali petefészkem szokott fájdogálni és félek, hogy ciszta lesz :S Iga, volt már petefészek cisztám 2X is, de akkor egyik alkalommal csak annyi tünetem volt, hogy nem jött meg, de nem fájt a mellem, ami most nagyon is érzékeny, második alkalommal pedig rendszeresen megjött, csak a petefészkemnél fájt, na most is fáj a petefészkemnél, de menzi az nincs. Hívtam a nődokimat, ő azt mondta várjuk meg a két hetes késést és ha akkor is negatív a teszt, akkor megnéz UH-al...de olyan rossz ez a bizonytalanság :( Köszönöm!!!

2015. nov. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mi lett kedves kérdezők, kommentelők? Hasonló cipőben járok.
2022. okt. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!