Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi rá az esély? Vagy...

Mennyi rá az esély? Vagy egyeltalán terhes vagyok-e?

Figyelt kérdés

A barátommal lassan egy hónapja peetingeltunk, viszont amikor negujjazott a kezen maradt rászáradt sperma, de előtte azért megtörölte a kezét, és még simogatott is előtte. Két nappal utána már meg is jött rendesen ahogy szokott. Meg is nyugodtunk,de mégis van bennem egy kis félelem . Szerintetek mennyi az esély? Akkor tuti nem vagyok az?

Normális válaszokat szeretnék ,előre is köszi



2017. dec. 19. 19:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
az esély meg van rá, hogy terhes lehettél volna, de mivel meg jött a havi menstruációd, így már nem kellene félned. Esetleg rosszul vagy,émelyegsz?
2017. dec. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Ennyitől nem eshetsz teherbe.De azért jó lenne,ha ennél igényesebb és figyelmesebb lenne a barátod.Miután kiveri magának és mielőtt hozzád nyúl,mosson kezet.
2017. dec. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok, legközelebb ne csak letörölje, hanem mossa is meg bő szappanos vízzel
2017. dec. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy biztos benne,hogy terhes vagy-e,akkor vegyél egy tesztet.Sajnos,mi nem látunk beléd.

Egyébként ebben a helyzetben baromi kevés,szinte nulla az esély a terhességre.

2017. dec. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Semmi bajom , mellem se feszul stb. Utána olvastam a korai jelekre de egyse igaz rám . Talán a fáradékonyság. De az más miatt van , mivel elég sokáig tartózkodom az iskolában.
2017. dec. 19. 19:35
 6/14 A kérdező kommentje:
Meg mensisen fáj a hasam , de szerintem az csak azért van mert 3 nap múlva megjön. Gondolom a terhessegre utaló jelek azok ketheten belül jelentkezek. Lehet inkább azért félek mert egy kicsit azért megviselt amikor ez történt .
2017. dec. 19. 19:43
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mármint mi viselt meg?
2017. dec. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát amikor mondtam a baratomnak, hogy ugye megtorolte rendesen a kezét és így elbizonytalanodott, eléggé bevoltunk ijedve, főleg hogy nagyon sokat elvész belőlem az ilyen stressz helyzet. Aztán úgye jöttek a pro érvek, hogy ugye aznap nem ovulaltam, meg a minimalis spermája ami a kezen lehetett is így "megszaradt" ,meg persze megjott utána 2 nappal. Meg semmi jel.
2017. dec. 19. 19:51
 9/14 A kérdező kommentje:
De mégsem vagyok 100%osan megnyugodva. Habár én elég ilyen típus vagyok.
2017. dec. 19. 19:53
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csinálj egy tesztet és megnyugodhatsz.
2017. dec. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!