Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

8 napja voltam együtt a barátommal. Az óvszer nem szakadt ki, de kifolyt alul, és én is olyan lettem. Nem élvezett belém.

A baleset után 2 órával bevettem egy 72 órásat, (Escapelle) másnap kicsit rosszul voltam töle, de semmi különös. Egy hét múlva kellene megjönnie, de tegnap óta enyhe alhasi fájdalmat érzek, mint ami menstruáció elött szokott lenni, bár lehet csak beképzelem már....


2017. dec. 26. 22:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%

Engem is le lehet pontozni,de nekem sem világos,hogy hogy lehetsz spermás,még akkor is,ha úgy húzza ki a barátod,hogy éppen élvez el(amit megint csak nem értek,mert ennyi erővel beléd is mehetett volna,mármint a gumiba).Ha meg épp akkor húzza ki amikor élvez,még mindenképpen merevnek kellett lennie a péniszének,akkor meg értelemszerűen nem folyhat ki belőle a sperma.

Különben is,ha éppen húzza kifelé a péniszét és akkor élvez,úgy megint nyilvánvaló,hogy a hüvelyedhez nem kerülhet sperma.

Nem volt ott semmiféle óvszer..


1 hét múlva a teszt megmondja,hogy terhes vagy-e.

2017. dec. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Volt ovszer, nem fogok gyozkodni senkit /bar amugy sem ez volt a kerdes 😂😂😂/ , nyilvan mi sem ertettuk hogy tortent.

De te latatlanban biztos jobban tudod a monitor mogul hasznaltunk e ovszert nem?

Ez egy nevtelen oldal, siman kiirnam hogy " vedekezes nelkul szexeltunk" , de ha nem igy volt nem fogok hazudni.

2017. dec. 27. 12:31
 13/18 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem mondtam, hogy a huvelyemhez került a sperma egyébként. Mint irtam ALUL folyt ki, (KEPZELD VELETLENUL ELOFORDULHAT ATTOL HOGY VELED MEG NEM VOLT ILYEN) es kivulrol lettem olyan. Ennek ellenere vettem be a gyogyszert az ijedtseg miatt, mivel meg sosem fordult elo velunk hasonlo baleset, tisztaban vagyok a 72 oras sulyossagaval es ezt vallalva alkalmaztam.
2017. dec. 27. 12:36
 14/18 anonim ***** válasza:

Ha egyáltalán a terhesség szóba is jöhet,akkor nyilvánvaló,hogy a hüvelyedbe vagy környékére kellett kerülnie spermának,különben mi a fene köze van az egész numerának a teherbe eséshez??

Állítom neked,hogy erre egyik válaszoló sem gondolt,hogy nem a hüvelyedre került.



Olvassál már egy kicsit a témában.Szexuális életet élsz,aztán azzal sem vagy tisztában,hogy hogy "készül" a gyerek,csak kapkodod be a lórúgásnyi hormonokat,teljesen feleslegesen.

Mégis mit hittél,hogy a szeméremajkaidról bemásznak a spermiumok a hüvelyedbe,fel a méhedig??

Okoskodsz itt,pedig teljesen nyilvánvaló,hogy ostoba vagy a témához.

És akkor még ezek után megkérdezed,hogy lehetsz-e úgy terhes,ha nem élveztek beléd,ráadásul 72 órán belül vettél be egy tablettát is.

Tessék olvasni,tájékozódni!Nem viccből van ez a sok olvasnivaló a neten mindenféle témában.

Peteérés,megtermékenyítés,beágyazódás,terhességi tünetek.Kezdheted ezekkel a címszavakkal az informálódást és akkor legközelebb nem írsz ki hülyeséget.

2017. dec. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Most mit idegeskedsz? Nyugodj már le légyszives

Tisztában vagyok vele hogy készül a gyerek.

Szerintem az hogy "én is olyan lettem" elég egyértelmü hogy kivülröl 😂 "hüvelyre" ( ahogy te irtad) nem is kerülhet, max bele. De okoskodj még egy kicsit. Voltam orvosnál nyilván nem csak magamtol kapkodom be a hormonokat, hogy szavaiddal éljek

2017. dec. 27. 14:53
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, mindenképp utána fogok nézni ezeknek a címszavaknak, amint a kérdéseimre is válaszolnál. Ha meg arra nem, kérlek lépj tovább innen, mert nem kioktatást kértem.
2017. dec. 27. 15:01
 17/18 anonim ***** válasza:

Az egyértelmű,hogy ostoba vagy,tényleg nem tudok erre mást írni.

Még mindig nem fogtad fel azt,amit írtam.

Nem tudok neked mit írni,mert úgyis felesleges.

Pont az a típus vagy,akinek bárki mondhat bármit,mert úgyis meg van róla győződve,hogy ő a legokosabb az egész világon.

2017. dec. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem is tudom kettőnk közül ki kezdett el lekezelő flegma stílusban írni :D kis okostojás
2017. dec. 27. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!