Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhes a barátnőm?!

Lehet terhes a barátnőm?!

Figyelt kérdés
Nos.. Tegnap előtt szexeltünk gumi és tabi nélkül, de nem élveztem belé. Viszont múlthét pénteken is szexeltünk elsőnek nem élveztem bele hanem máshova, A második menetnélse élveztem bele, sőt nemis élveztem el, a harmadiknál élveztem majdnem belé de a hasára ment... Lehet terhes? A válaszokat előre is köszönöm!
2017. dec. 27. 17:03
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
A leírást nézve a plafonon is folyt a gci, úgyhogy szerintem a megfelelő helyeken is...
2017. dec. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
98%
Lehet. Miért nem védekeztek? Komolyan kérdezem, tényleg érdekel, hogy miért jó ez? Utána meg aggódni, idegeskedni mennyivel jobb?
2017. dec. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
1-es. Kiköptem a kávémat a röhögéstől. :D
2017. dec. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Ha megszakítással védekeztek, akkor is van rá esély, ha több menet van, akkor meg még nagyobb, mert a húgycsőben maradhatnak spermiumok az előzőből. Baleset esetén 3 napon belül vehet be esemény utánit, de nagyon nem egészséges ezt gyakran alkalmazni (max. félévente), csak receptre van és "tabi" vagy gumi olcsóbb, ill. a kérdéses (de melyik?) aktustól számított két hét múlva csinálhat terhes tesztet vagy ha késik a menzesze (addig senki nem fogja tudni, terhes lett-e, bármit is érezzen), doki pedig 3 hét után láthatja.
2017. dec. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

1 ez jó volt kb igy fogalmaztam volna èn is 😂😂😂

Kérdező:ha szexelsz védekezz a megszakítàsos modszertől is estek màr teherbe és igen könnyen előfordulhat hogy terhes lessz. Rengeteg módja van a védekezésnek javaslom próbàljàtok ki a jővőben ha most nem jött őssze a babaprojekt 😉

2017. dec. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Igen, szorítok hogy összejöjjön. Mivel nem védekeztetek, gondolom akartok babát.
2017. dec. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
Lehet, igen.
2017. dec. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Pfff, de jó volt az első :D


Igen, lehetséges. Ha nem akartok gyereket, akkor miért nem védekeztek????????????

2017. dec. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem lett terhes :D
2018. jan. 4. 19:56
 10/10 anonim ***** válasza:
89%
Ja, persze, most örülsz, ott van a röhögős fej a mondat mögött, de könnyen lehetett volna terhes. Igen, "a mi lett volna, ha" kérdéseknek nincs értelme, de azért legközelebb az eszeteket is használjátok a nemi szerveteken kívül.
2018. jan. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!