Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ez már beágyazódás...

Lehet ez már beágyazódás környéki állapot?

Figyelt kérdés

Sziasztok

30.án volt ovum.

23.a óta szinte minden nap együtt voltunk párommal. Ovu elött is aznap is.

Január 13.ra nem várom. Naptár szerint.

2 hónapja szedem a Trimesztert.3 hónapja hagytam abba a fogamzásgátlót.

1-2 napja érzem feszülnek a melleim. Zavar a melltartó is. Folyást nem vettem észre. A hőm most ahogy mértem 36.4

Szerintetek reménykedhetek?

Tesztelnk még korai lenne.

Köszönöm a vàlaszokat.



2017. dec. 31. 23:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
A beágyazódás 7-14 napig tart, azt meg nem tudhatod, hogy mikor termékenyültél meg, ha egyáltalán megtörtént.
2017. dec. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
84%
1 napja volt ovud? Akkor kicsit gondolkodj...
2018. jan. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
82%

Hogy lenne már beagyazodas ha tegnap volt ovulaciod?!

Hogyan lennének már tünetek?!

Miről beszélsz egyáltalán?

2018. jan. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Köszi gondolkozom

Azért kérdeztem. Mert voltam már terhes és akkor mensi elött sikerült teherbe esnem.

2018. jan. 1. 00:46
 5/26 anonim ***** válasza:
69%
Kapjal mar elo egy biologia konyvet ha mar hianyoztal az altalanos iskolaban az oran !
2018. jan. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Az 1 hét ovu után, mire egyáltalán a méhbe jut a megtermékenyített petesejt. Addig semmi jel nincs semmire.
2018. jan. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok hogy igy betámadtok. Mindent tusok amit tudnom kell. Voltam mar terhes.. es akkor nem ovulacio kornyeken sikerult teherbe esnem. Annak idejen nem is figyeltem sosem a naptaramat sem nezegettem hogy mikor van. Azt tudom hogy akkor mensi elott kb.1 hettel voltunk egyutt parommal es meg meg is jott,utana lettem pozitiv. Ugyhogy ne szoljon be senki. Pusztan egy kerdest tettem fel amivel nyilvan tisztaban vagyok hogy nem lehet ez még az,de furcsan erzem magam... nem kell egyből lenézni es lebutazni valakit akirol nem tudtok semmit.
2018. jan. 1. 09:19
 8/26 anonim ***** válasza:
55%
Akkor butazd le magad.... Joisten
2018. jan. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Hat ha nem a tegnapelőtti ovulacio során termekenyultel meg, akkor csak a jóisten tudja, h terhes vagy-e, meg te fogod tudni ha veszel egy tesztet. Nyilván ha nem most estel teherbe és már tüneteket is produkálsz, akkor a teszt is kimutatja. Egyébként elég rosszul tetted fel a kérdést, ezt a pár nem mellékes info morzsat ideírod, nem a kérdés felteveshez, akkor mégis honnan kellene tudnunk h mit akarsz egyáltalán kérdezni. Egyenként tok mindegy, h most estel teherbe vagy az előző alkalommal, akkor sem vagy a beagyazodas környéken se, szóval ha jobban belegondolok így is úgy is értelmetlen a kérdésed.
2018. jan. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Hát leírtak alapján ez nem beágyazódás.
2018. jan. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!