Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ez már beágyazódás...

Lehet ez már beágyazódás környéki állapot?

Figyelt kérdés

Sziasztok

30.án volt ovum.

23.a óta szinte minden nap együtt voltunk párommal. Ovu elött is aznap is.

Január 13.ra nem várom. Naptár szerint.

2 hónapja szedem a Trimesztert.3 hónapja hagytam abba a fogamzásgátlót.

1-2 napja érzem feszülnek a melleim. Zavar a melltartó is. Folyást nem vettem észre. A hőm most ahogy mértem 36.4

Szerintetek reménykedhetek?

Tesztelnk még korai lenne.

Köszönöm a vàlaszokat.



2017. dec. 31. 23:29
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkitől.

Akkor is ha lenéztek az irományom miatt. Akkor is ha lebutaztok. Nem vagyok buta sem tudatlan. Egyszerüen csak kiváncsi és izgatott. És lehet rosszul fogalmaztam,ezért is bocs!

Azért én reménykedem benne hogy január közepén nem jön meg.

Köszönöm.

2018. jan. 1. 12:17
 12/26 anonim ***** válasza:
Kérdező, te lehetsz ettől terhes a hónapban, simán annyit írtunk, hogy még nincs beágyazódás. De pár nap múlva hátha, drukkolok!
2018. jan. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Sak nem értem miért kell egyből neki esni a másiknak meg lhurrogni lebutázni!

Lehet normálisan is irni/beszélni.

2018. jan. 1. 12:58
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Te magad írtad, hogy 30-án volt ovud, 1 nappal később pedig már beágyazódásról beszélsz. Te csak azt képzeled, hogy mindent tudsz, ráadásul még fel is háborodsz.
2018. jan. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Nem háborodtam fel. De nem is irtam azt hogy ez beágyazódás..nem tudom hol olvastad. Azt irtam vagyis kérdeztem. Hogy: ez beágyazódás környéki állapot?? Vagyis lehetséges hogy lesz beágyazódás??? Értsd igy. Az értetlenek és a minddnképpen kötekedni,okoskodni akarok kedvéért.

Már bocsánat!!!

2018. jan. 1. 14:54
 16/26 anonim ***** válasza:

Nem lehet beágyazódás környéki állapot .

Nem látunk beléd.

Ja és nem kötözködésnek szántam.Azt se,hogy bármi lehet még.

Ezen kár gondolkodnod.

Majd 13-án vagy utána tesztelj.

2018. jan. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Hat ha ennyire tág az értelmezési lehetőség, akkor lehet akár beagyazodas körüli állapot is...attól függ mit veszünk annak.
2018. jan. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Tesztelni semmiképp sem akarok még. Majd ha esetleg késik. De köszönöm a válaszaitokat.
2018. jan. 1. 15:27
 19/26 anonim ***** válasza:

Nem mondtam,hogy most tesztelj.

Majd 13-án vagy utána.

2018. jan. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Mindenképp ugy lesz.

Mai nap nem voltam tul jol. Ugy gorcsol a hasam mint mikor meg akar jönni.. a melleim is érzékenyek-mondjuk ez mar par napja feszülndk meg kemények- Mensi elött sem szokott ilyen lenni. De nem élem bele magam. Majd kiderul.

2018. jan. 1. 16:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!