Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruációtól számítva 6...

Menstruációtól számítva 6 nappal már lehet peteérésem?

Figyelt kérdés
December 24-én hagytam abba a gyógyszert, 28-án meg is jött. Ma érzem, hogy szúr a bal petefészkem. Elképzelhető, hogy máris peteérésem van?

2018. jan. 2. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:
48%

Nem valószínű, hogy ilyen hamar már van peteérésed, viszont tabletta abbahagyása után ki tudja, hogy mi lesz? Lehet nem is indulnak még be egyből a természetes folyamatok, azért annak idő kellhet. Emiatt érezhetsz akár szúró érzést is, mert most kezd visszaállni majd a szervezeted a természetes ciklusra.

Szóval türelem. És ha netán próbálkoztok a babával és nem jön meg a vérzésed, akkor se rögtön terhességre gondolj, persze tesztet csinálj, csak ne éld bele magad semmibe, mert sokaknak tabletta abbahagyása után eleve meg sem jön. Valakinek csak sokára, valakinek meg orvos kell, hogy egyáltalán menstruáljon. Nem általános eset, de sokaknál előfordul. Szóval ne görcsölj már most rá!:)

2018. jan. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen; sejtettem, hogy ilyenkor még nem ugyanolyan minden. 15 év fogamzásgátló szedése után 2 éve rögtön terhes lettem a kislányommal. Most csak 5 hónapig szedtem, remélem most is ekkora szerencsénk lesz:).
2018. jan. 2. 17:57
 3/9 A kérdező kommentje:
És nem emlékszem már, hogy akkor hogy volt:).
2018. jan. 2. 18:22
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem spontán peteérésről beszélünk, akkor félidőben van. Ha 28 napos ciklust nézünk (amit nálad nem nézhetünk ugye, mivel még csak most hagytad abba a tablettát, de tegyük fel, hogy nálad azonnal rendeződik), akkor 11-én lesz peteérésed. Ha esetleg rövidebb ciklust nézünk, nekem pl. rövidebb ciklusom van, 24 naposak, akkor is kizárt dolog, hogy most még legyen peteérésed. Valószínűleg teljesen mást érzel.
2018. jan. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Valószínű elkezdtek dolgozni a petefészkeim és azt érzem:). Köszönöm.
2018. jan. 2. 20:20
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen. Lehetséges..

Az a 11. Nap


Nekem mindig 10-11. Napon van (5nap mensi+5-6 nap) 14-15 napra rá meg is jön --25-26 napoa ciklusaim vannak

Teherbe is igy estem.


Viszont a gyógszer abbahagyása után lehetnek kavarok.. Szurkálás sem feltétlen jelent peteérést is.

2018. jan. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam:). A menstruáció 1.napjától a 6.napon, vagyis a ciklus 6.napján. Elmúlt azóta, nem érzek semmit, majd meglátjuk mikor jön meg először.
2018. jan. 4. 20:04
 8/9 anonim ***** válasza:

Ohh értem


Olyan hamar nem..

2018. jan. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azért megpróbáljuk elcsípni:).
2018. jan. 5. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!