Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csinálja/csinálta valaki az...

Csinálja/csinálta valaki az Aviva tornát teherbeesés céljából? Segített? Milyen bajokon segít pontosan?

Figyelt kérdés
Nem vesz nagyon sok időt igénybe? Hány perc egy nap? Hány napig kell csinálni?
2010. jún. 4. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Meddőségi problémánk volt párommal. Kaálinak köszönhetően van egy picúrunk. Most Avivának is köszönhetően várom aug.-ra a kistesót!

Nagyon sok Avivás kérdést találsz itt. Én naponta 20 percet végeztem, mert nem tudtam, hogy heti 2x30 perc elegendő és nem kell több. Első ciklusban sikerült, szerencsés vagyok. Állítólag 3 ciklust kell végigcsinálni legalább, hatás inkább azután várható.

Több női bajon segít. Teherbeesés céljából pl. petevezeték-elzáródás, nagyobb pete átjutását segíti a petevezetőkön, a ciklust rendezi, meghozza - ha épp nem lenne hónapok óta, ha 40 feletti valaki, akkor is növeli a peteérés esélyét.

Ha kell jó link, írd meg!

2010. jún. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, linket már kaptam.

Nálunk férfi eredetű a meddőség, plusz esetleg az a kis stressz, ami az én részemről van a dolog miatt. Ilyenkor is van értelme? Ciklusom rendben, van pé-m, átjárható a petevezetőm és "csak" 26 vagyok.

2010. jún. 4. 14:12
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem nincs értelme, nekem nem jött be és azoknak sem akikkel együtt végeztem a tanfolyamot
2010. jún. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! Első vagyok. Fiatal vagy!!!

Nálunk is férfieredetű volt a meddőség, változó spermaszámmal, velem általában minden rendben volt, bár a hormonszintem nem volt mindig tökéletes. Az Aviva erre is hat, az agyalapi mirigy és a hipofízis hormontermelésére. Férfiaknál csodák nem történhetnek, de javulás igen. Javasolt életmódváltás az étkezésben, bizonyos szokásokban (fürdés, öltözködés, mozgás), vitaminok, antioxidánsok fogyasztása is segít. Erről is tudok linkelni.

2010. jún. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor erről linkelj légyszi! Köszike :)
2010. jún. 4. 14:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem az Aviva meghozta a menzeszt több 80 napos ciklus után, azóta beállította 30-31 naposra, és nem volt peteérésem, most vérvétel is bebizonyította, meg a hő és minden egyéb, hogy már van. Érzem is. És azt is tudom, hogy baba is lesz nemsokára, nagyon remélem. De a fő, hogy újra "normális" nő vagyok szabályos ciklussal.... (mindezt gyógyszerek nélkül)
2010. jún. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:) Jó olvasni. Sok sikert neked is!!!
2010. jún. 4. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!