Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció után pozitív...

Menstruáció után pozitív teszt? Vagy át ver a clearblue teszt?

Figyelt kérdés

Már beszéltem orvossal holnap megyek hozzá. Árra lennék kíváncsi hogy ennyire nem verhet át a teszt ugye ? Ilyen lett rögtön

[link]


2018. jan. 6. 17:41
 141/160 anonim ***** válasza:
Neha majd adj hirt, minden nap tobben nezunk ide. :) Minden jot addig is!
2018. jan. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/160 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy én ledzek itt a negatív, nem bántani akarlak, Isten ments,az elejétől drukkolok neked, de az orvosok mit mondanak?? 5mmes petezsák van? Embrió még nem látható? Már rég lennie kellene sajnos. Hisz több mint 3 hete pozitív a teszted. Valami nem oké itt, sajnálom, hogy ezt mondom, de azért készülj fel rosszabb esetre is. :/
2018. jan. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/160 A kérdező kommentje:
Szia utolsó semmi baj. Holnap majd le írom mi van a leletemen mert akkor meg kapom. Annyit mondtak hogy minden jó mert az utolsó béta hcgm 11.000 lett. és ők úgy számolták vasárnap este hogy 5 hetes pár napos lehetek csak. És nől a petezsák.
2018. jan. 31. 05:58
 144/160 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, nagyon drukkolok neked!!

Csak azért írtam le, mert sajnos nekem is volt ilyen esetem. A petezsák lassacskán nőtt, de nem lett embrió. Sajnos nekem missed ab lett.

2018. jan. 31. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/160 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Én sem lelombozni szeretnélek, de én csak 19-én teszteltem pozitívat extra halványan. Utána 23án mikorra nem vártam, bementem barnázással. Hétfőn volt kontroll, akkor voltam 4+5 hetes és 1723 volt a hcg és 5mm petezsák. Hétfőn újra megyek majd. (9-én volt ovum)


5 hét közepén végén szokott kb ennyi hcg lenni és ehhez végülis nem annyira rossz a petezsák, csak nem értem hogy lehetett erősebb teszted már hatodikán ha így van. Mert akkor már 6-7 hetesnek mindenképp lenned kellene. Remélem azért minden rendben lesz!

Sok jót kívánok!

2018. jan. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/160 A kérdező kommentje:
Meg mondom nektek őszintén én már a tesztel nem is foglalkozom csak abban bízom minden rendben legyen a picivel. Amúgy az orvosokat sem nagyon érdekelte a teszt inkább csak a béta hcg növekedése amire azt mondták hogy jó és nyugodjak meg nincs baj csak még pici és a menzesz előtt foganhatott a clostynak köszönhetően.
2018. jan. 31. 07:54
 147/160 anonim ***** válasza:
Én is azért drukkoltam neked eleinte, hogy hátha mensid előtt fogant, dehát azt írtad már akkor is halvány pozitív volt a teszt, azért nem lehet.
2018. jan. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/160 A kérdező kommentje:
Az a halvány pozitív x epil volt és csak én láttam rajta valami szösszenetet. Annyira erős menzeszem volt hogy biztos hogy a menzesz után tapadhatott meg az orvosok szerint is . Nagyon Darabos és sok is volt nagy görcsökkel. volt hogy fél óra után cserélnem kellett . Azért is mondta az orvosom hogy csoda baba lesz :)
2018. jan. 31. 08:34
 149/160 anonim ***** válasza:
Szia! Miujság?
2018. febr. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/160 anonim ***** válasza:
58%
Mi van Veled??
2018. febr. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!