Van okom félni?

Figyelt kérdés
Tegnap az egyik srác ismerősöm lekapott,és enyhe petting lett belőle... nem állt fel neki és semmiféle előváladékról nem tudok,mondjuk éreztem duzzad neki ott lent..minden nadrágon keresztül történt de azért mégis..lehetek terhes? Miután ez volt,mosdóban is voltam.Hallottam,ha bármi az ujjra kerül,és valahogy a hüvelybe,az gondot okozhat.

2018. jan. 7. 13:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Anyám. Nadrágon keresztül hogy juthatott volna bármi a hüvelyedbe? Na tessék előkapni a bioszkönyvet aztán olvasgatni
2018. jan. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Utána elmentem mosdóba és nem mostam kezet,ez itt a probléma
2018. jan. 7. 13:20
 3/15 anonim ***** válasza:
83%

A levegőn a spermiumok elpusztulnak.

Ha te ettől terhes leszel, akkor én megeszem a kalapom. Ja, nincs is kalapom.:)

A viccet félretéve, ettől nem leszel terhes.

2018. jan. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

Ha már itt kérdezted: a teherbeeséshez az kell, hogy néhány száz spermium (ondósejt, hím ivarsejt) eljusson a méhkürtödbe, és ott összetalálkozzon egy érett petesejteddel, amiből egy darab, minden két mensi között kb félidőben, éppen ott sodródik lassan a méhed felé.

Az első akadály a kiszáradás a szabad levegőn, ami halálos a spermiumokra. Ugyanígy a mosdóvíz, ami lemossa a tápanyagot, ami az ondófolyadékban volt. A hüvelyed belső felülete savas, elpusztítja a spermiumokat, csak akkor van esélyük, ha a legmélyére, a méhszájadhoz kerülnek, behatolásos elélvezéskor. A méhedbe az orgazmusod segítségével tudnak jól bejutni, amikor azokat a rándulásokat érzed. Enélkül is sikerülhet, de kevésbé biztos. Azután kb fél nap alatt eljutnak a méhedet bejárva a méhkürtödig, és akkor már nyertek. Azonban a spermiumok nem úgy közlekednek, mint a gyalogos, aki megnézi az irányt, és arra veszi a lépteit, hanem mindenfelé tekergőznek, és csak nagyon kevesen, véletlenszerűen jutnak célba. Ezért van belőlük százmilliószámra, mert kell is annyi, hogy néhány száz eljusson a célig. Az anéhány száz az általa kiválasztott enzimmel addig "birizgálja" a petesejtedet, amíg az megnyílik az egyiknek, és újra bezárul. Tehát egy végezte el a megtermékenyítést, de százmillió kellett, hogy jó helyről startoljon.

2018. jan. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Anyám borogass.

NEM LEHET TERHES.

Vedd elő a biosz könyvet.

2018. jan. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Mem tudom te vagy-e ostobenkóbb, vagy az aki szerint a megszakítás megbízható védekezés....
2018. jan. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
😁😁😁 Ez egy troll.
2018. jan. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a komoly válaszokat..igazából az egész ügy miatt zaklatott vagyok,szóval ez is közbejátszik hogy már minden hülyeség megfordul a fejemben.
2018. jan. 7. 16:25
 9/15 anonim ***** válasza:
74%
Te nem zaklatott vagy..te egy igazi hulye vagy...egy tanulatlan ostoba ember...
2018. jan. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?12t betoltotted e mar?
2018. jan. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!