Van okom félni?

Figyelt kérdés
Tegnap az egyik srác ismerősöm lekapott,és enyhe petting lett belőle... nem állt fel neki és semmiféle előváladékról nem tudok,mondjuk éreztem duzzad neki ott lent..minden nadrágon keresztül történt de azért mégis..lehetek terhes? Miután ez volt,mosdóban is voltam.Hallottam,ha bármi az ujjra kerül,és valahogy a hüvelybe,az gondot okozhat.

2018. jan. 7. 13:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindig félni kell! A spermák a sötétben csak úgy letámadnak! Sőt, a buszon ha olyan fiú helyére ülsz aki az előző 72 órában kiverte, akkor kipárolighatott a maradék a bőrén, az át a gatyáján, a busz ülésére. És onnan a bugyidra, onnan meg a hüvelyedre jutnak a kis mocskok. De remélem, hogy így 12 évesen elgondolkodsz azon, hogy NORMALIS vagy e????!!!!!!! Könyörgöm, ne szaporodj!!!
2018. jan. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

nem állt fel neki, minden nadrágon keresztül történt


Öhmm, így szerinted hogy sikerülhetett bármi is?

2018. jan. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
44%
Amúgy kövezzetek meg, de inkább ő mint az aki kiröhög mindenkit hogy márpedig a megszakitás milyen tuti módszer, aztán megy abortuszra szemrebbenés nèlkül. Ő legalább csak magának csinál gondot ebből az esztelen túlaggódásból, nem más életèvel játszik vagy papasmamásozik mások pénzén.
2018. jan. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Na figyelj drága csúcseszű kislány :D

Nadrágon keresztül sosem leszel terhes!

De mégis mit akart a barátod? Nadrágon keresztűl az inkább már perverzkedés mintsem élvezet

2018. jan. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ilyen körülmények még Harry Houdini spermáján is kifognának.
2018. jan. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!