Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye hogy terhes...

Mennyi az esélye hogy terhes maradok és a következő sem jön meg?

Figyelt kérdés
Kimaradt a decemberi mensesem.Voltam nodokinal de meg nem latott terhesseget.B6 vitamint szedek mert azt javasolta.Nincs cisztam meg ilyen jellegu gondok!Viszont volt ket dominans tuszom!Szerdan voltam dokinal!Csutortok ota fajdogal a bal oldali petefeszkem es ma reggel arra keltem hogy nagyon eros szurka volt a bal oldali petefeszkemnel!Ez most a második kimaradt mensim lenne es elvileg 18 korul kellene megjonnie
2018. jan. 7. 13:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy terhes maradsz? Most az vagy vagy nem?
2018. jan. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Lehet csak ki kellett volna emelnie. Akinek meg nem tetszik, hogy többször kérdez ugyanarról annak meg nem megnyitnia vagy nem reagálnia a kérdésre.
2018. jan. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Màr csak 6 nap és jön miki, nyugi! Orvos is megmondta!;)
2018. jan. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!