Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció előtt 2 nappal...

Ovuláció előtt 2 nappal voltunk együtt. Esélyes így is a kisfiú baba?

Figyelt kérdés

Igazság szerint ovu előtti 2. naptól mindennap szexeltünk egészen az ovu napjáig. Van már egy 4 éves kislányunk ezért érdekelnének a nem esélyek.

Köszi mindenkinek aki megosztja a tapasztalatait.


2018. jan. 8. 22:00
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

7-es, 11 hetes vagyok.😃

A hőd akkor még gondolom nem emelkedett meg amikor a kislányok fogant, csak utána.

Nekem az 1.együttlét után a hőm csak 2 napra rá ment feljebb, de minden nap volt együttlét.


Utolsó előtti,9-es, olvass akkor utána mert eléggé tudatlan vagy úgy látom. Igenis van ilyen hogy befolyásolja a baba nemét az hogy ovu előtt vagy ovuhoz közel van valaki együtt a párjával. Czeizel Endréről sem hallottál ezek szerint....

2018. jan. 8. 23:37
 12/22 anonim ***** válasza:
43%
7.vagyok.Utànna màr nem mértem.
2018. jan. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
43%
Irtam privit..7.
2018. jan. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Nemreg neztem egy videot,amiben a nogyogyasz azt taglalja,hogy ugyan ban benne relacio,hogy a lany gyorsabb a fiu szivosabb viszont a meh savassaga illetve lugossaga donti el mit is enged " ervenyesulni". Bar en nem hiszem,hogy ki lehet szamolgatni ezek alapjan,hogy ki mit "alkotott"

Mindenesetre kivanom,hogy legyen ahogy szeretned es legfokepp egeszseges kis tunemennyel gazdagodjon a csaladotok :)

2018. jan. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Ovu napján lett fiam, ovu előttiből mind lányok... viszont barátnőm nagyon lányt szeretett volna, direkt ovu előtt 3 nappal voltak együtt, hogy lány legyen, és nem többet, és fiú lett. Tényleg egy dolog a gyorsaságuk és életképességük, másik meg a vak szerencse.
2018. jan. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
80%
5 lányunk van. És mindenfele helyzetet próbáltunk. Mindegy mikor voltunk együtt. Csak lányok lettek. Ennél jobban csípem azt amikor valaki azt hiszi hogy ha kutyapozban csinálja akkor fia lesz🤣🤣🤣. Esetleg ha utána olvasnának nem tennénk ki ilyen kérdéséket. És igen. Az orvos elmondja. Sőt! Segít is! Csak fizess jó sokat nála. Utána ha nem sikerült akkor még jön az orvos is csak egy ember elmélet. Ezen megint jot rohogtem ezen a kerdesen. Hogy felnott emberek ennyit nem tudnak ....
2018. jan. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nálunk bejött a lányommal, ovu elött 3 nappal voltunk csak együtt. Most ovu előtt 2 nappal és ovu napján is. Kíváncsi leszek! :) Remélem hamarosan kiderül! A lányom nemét már a 12.heti genetikai uh-n megmondták tutira, hátha most is látni fogják már, jövőhéten megyek. :)
2018. jan. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


14.válaszoló, köszönjük szépen! És igazad van, valóban az a legeslegfontosabb, hogy egészséges gyerkőcünk legyen!


15.válaszoló, köszi, hogy elmesélted. Gratulálok a gyerekeidhez!


5 lányos anyuka, ezek szerint nálatok a x-es kromoszómák voltak az erősebbek, kitartóbbak akármikor is csináltátok. Ilyen is van, nem mindenkinél "működik" az eltérő nem. Gratulálok a lányokhoz!

Rokonságban nálunk is van akinek 4 lánya van, azt mondta az apuka erre, hogy ő csak lányt tud csinálni, ennyi! :D



Utolsó válaszoló! Gratulálok Nektek! Boldog babavárást és jó egészséget kívánok!

A lányunkkal mi is ovu előtt 3-4 nappal voltunk együtt és nekünk is megmondták a 12. heti Uh.-on.

Majd ha lesz kedved, írd meg, hogy mi lesz a babátok neme. Már én is nagyon kíváncsi vagyok. :)



Köszönöm szépen mindenkinek, hogy válaszolt.

2018. jan. 9. 10:56
 19/22 A kérdező kommentje:
Kedves 17-es válaszoló! Tudjátok már a kisbabátok nemét?
2018. jan. 15. 08:10
 20/22 anonim ***** válasza:
Szia!#17-es vagyok! Ma volt az ultrahang, úgy tűnik kisfiú, de még nem mondták biztosra! De én kisfiút is éreztem! :)
2018. jan. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!