Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 halvány pozitív tesztem...

2 halvány pozitív tesztem lett, hétfőre nem várom. Baj az ha nagyon nagyon halvány a teszt?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel csináltam egy 20-as érzékenységű Gábriel tesztet, ma reggel pedig a gólyahir 10-es is nagyon halvány lett. Félek hogy elindult de meg is szakadt a terhesség és azért halványak a csíkok. Igaz hogy 1 óra múlva már erősebb lett egy picivel de az már nem számít. Hétfőre nem várom, bár nemhiszem hogy megjön mert semmi rá utaló tünetem nincs, csak félek mert egyszer már volt ugyanígy egy vetélésem. Akkor görcsöltem is most viszont nem csak szurkálást érzek. Szerintetek lehet baj?
2018. jan. 13. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem baj, ha halvány.
2018. jan. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Az sem lenne baj ,ha még negatív lenne..
2018. jan. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Nekem szinte nem is látszott. Mára már 25hetes kismama vagyok
2018. jan. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi hogy ilyen gyorsan válaszoltatok. Gratulálok az utolsónak :)
2018. jan. 13. 15:41
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
2 nap van még menzeszig......mitől lenne ilyen korán erős a csík? Van akinek késés előtt ki sem mutatja.
2018. jan. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
A kisfiammal 1 nap késéssel alig látszott, két nap múlva meg kellett ismételni, akkor egyértelmű volt, de akkor se lett egyforma a két csík, pedig Facelle volt, ami szépen mutatja, ha van hcg. Semmit nem jelent az égvilágon a csík erőssége.
2018. jan. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem azért furcsa mert a lányomnál már a mensi előtt 2 nappal nagyon erős pozitív lett 2 teszt is délutáni vizeletből. Na de minden babavárás más... :)
2018. jan. 14. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!