Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagy aggodalmam van, félek h...

Nagy aggodalmam van, félek h elmehet a baba egy erősebb nyomástól, minden rendben van, zárt a méh meg minden oké de én mégis félek h erős nyomástól elmehet? Nyugtassatok meg kérlek (6hetes)

Figyelt kérdés
2018. jan. 16. 15:22
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Igen,néhányan azt hiszik,hogy hülye mimdenki.

Én is sajnálom :(

2018. jan. 17. 11:13
 12/18 anonim ***** válasza:

Nem érzéketlenség.

Kérdező, sajnálom, hogy elment a baba, de biztosan nem a nyomástól.

Nem írtad le az előzményeket (sőt, azt írtad, minden rendben és minden oké!), de utána besértődsz, ha valaki azt feltételezi, hogy egy teljesen normális terhességről van szó.

Egy egészséges terhesség nem megy el nyomástól. Nálad pedig sajnos valami baj volt. Mindenképpen elment volna.

2018. jan. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Tehát, ezt írtad: "minden rendben van, zárt a méh meg minden oké de én mégis félek"

Szerinted mi tudjuk, hogy te hányszor vetèltèl el előtte?? Mert ezt elfelejtetted leírni, hogy esetlegesen a vetèlèsek okot adhatnak az aggodalomra...

Sajnâlom, de biztosan nem egy semmisègtől ment el!

2018. jan. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Lényegtelen!megtörtént és nem vagyok sértödős nem akartam minden részletet leírni csak ami zavart!!! Sok hülyeséget olvastam többekközött azt is,hogy erős székelési nyomás vetélést okoz!ettől nem hülye valaki.így történt így jártam ez van.
2018. jan. 17. 12:12
 15/18 anonim ***** válasza:

7-es vagyok. Kedves kérdező, nagyon sajnálom!!!

Tudtam, hogy nem vagy hülye. Én csak nem értem, hogy miért kell egyeseknek lenéző, hülyének néző kommenteket írni..:( Ez szomorú. Erre van az oldal, hogy amit nem mertél, itt megkérdezheted. Akkor? Azt kérdezel, amit akarsz, akinek nem tetszik, tovább lapoz. A bébit nagyon sajnálom. :(

2018. jan. 18. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Igen az volt az aggodalmam,mert mikor erősebbet nyomtam jobban véreztem,ezért kérdeztem.

Én is sajnálom de bízom benne lesz második,addig talpra állok és össze szedem magam

Utolsó!szívből kívánok nekem boldog babvárást :)

2018. jan. 18. 08:41
 17/18 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, a legjobbakat a következő terhességhez, szívből kívánom! Én még nem vagyok terhes, vagy ki tudja, hónap végén okosabb leszek, de köszi, aranyos vagy.
2018. jan. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Azért köszi, hogy 84 %-ból lepontoztatok 69 %-ra..
2018. jan. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!