Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon erős,4 napja tartó...

Nagyon erős,4 napja tartó barnázás beágyazódásra utal?

Figyelt kérdés
14 nap van a menstruációig, 4 napja folyamatosan törlésnél beteríti a wc papírt, és nagyon erős színe van. Enyhe mindjárt megjön érzéssel görcsölök. Szerintetek?
2018. jan. 20. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A beágyazódási vérzés csak 1 napig tart.
2018. jan. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha 14 nap van még a menszeszig akkor a peteérés környékén jársz.
2018. jan. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mostanra lett két csepp vérfolt a betéten, tudja valaki mitől lehet ez?

2018. jan. 20. 11:21
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg progeszteronhiány.
2018. jan. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha 14 nap van a menstruációig akkor most lehet ovulációd. A beágyazódási vérzés pedig nem vérzés, csak max 1-2 csepp általában, persze lehetnek kivételek. Lehet a tüszőrepedés miatt van az a kis vér, de nekem ahhoz is soknak tűnik.
2018. jan. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nektek is köszönöm a választ!

Nekem is csak 1 csepp vér volt, a többi ilyen barna folyás.. De naptár szerint a termékeny napokon volt barna folyás, tegnap volt ovuláció, és ma lett sötétebb a folyás, utána pár óra múlva egy csepp vér..

2018. jan. 20. 15:36
 7/8 anonim válasza:
Lett baba kedves kérdező? Én ovuláció óta 5 napja enyhén barnázok és átlátszó nyúlós folyásom van, petefészkem szurkál és olyan mintha meg akarna jönni
2018. aug. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Bocsi a késôi válaszért , igen baba lett :)
2019. máj. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!