Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek? A jövőre nézve...

Mit tegyek? A jövőre nézve lehetnek súlyos következményei? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Sajnálatos módon csütörtökön egy hónapja volt abortuszom:(-mielőtt még bárki rosszindulatúan olvasná tovább soraimat,senki nem tudja,hogy milyen életem van és nem is mennék bele miért így döntöttem,csak segítségért fordulok Hozzátok!)2hétig össze vissza vérezgettem(ekkor vissza is mentem UH-ra,de semmi eltérést nem láttak),kaptam antibiotikumokat,vigyázok magamra,együttlét azóta nem volt,minden nap zuhanyzok,de tegnap óta azt vettem észre,hogy a gomba ismét rám talált:(.Mit tegyek?hét vége van,az orvosom nem elérhető.Nagy baj lehet ebből,ha csak hétfőn kezdődik meg a kezelés?igaz,van itthon még előző adagból klion d100(5db kúp),de nem merem használni.Lehet vajon?Annyira félek,hogy péntek este óta tart és hétfőig nagy bajt csinál bennem és meddőséget okoz,ha felterjed:(.Kérem segítségeteket!Köszönöm
2010. jún. 5. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
2 napot várni még nem gáz,nyugi.Ilyen komoly problémát a kezeletlen vagy hosszú ideig kezeletlen gomba/fertőzés okoz.Az immunrendszered is le lehet gyengülve,ezért a gyakori visszatérés.Amit a doki ír majd fel azt használd,addig esetleg recept nélkül kaphatóval enyhítsd tüneteid.
2010. jún. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2 nap alatt nem okoz meddőséget. És hogyhogy nem mered használni a kúpot, ami otthon van, lejárt?
2010. jún. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a gyors válaszokat,aranyosak vagytok!Nem járt még le a gyógyszer.Azért nem merem használni,mert "csak 4hét telt el a műtét óta:( és félek,h csak rosszat tennék vele.Összezárt már vajon a méhszáj?két hete 0,5cm volt.ezért félek,h feljut a gomba:(.
2010. jún. 5. 19:44
 4/6 anonim ***** válasza:
És mi lenne, ha csak canesten kenőcsöt használnál és akkor nem a kúpot, hanem a kenőcsöt, és addig is az valamire jó. Vagy egy tisztasági betétre egyetlen csepp levendula illóolaj...
2010. jún. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi baj, szerintem se nyúlj a hüvelyedbe, mármint ne tegyél fel kúpot, semmi nem fog történni, ha csak hétfőn mész el, cserél gyakrabban bugyit, vagy tisztaságit, és inkább pihenj. Jobbulást neked minden téren!
2010. jún. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. jún. 6. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!