Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy terhes vagyok,...

Lehet, hogy terhes vagyok, vagy csak a hormonjaim szorakoznak?

Figyelt kérdés
10 honapja szultem, most december 20-an megjott. (Szoptattam folyamatosan; egy ideje mar csak reggelente) Most januar 17-19 kornyekere vartam, hogy megjojjon, de sehol semmi es a teszt is negativ volt... Viszont egesz allo nap enni tudnek, olyan farkas ehes vagyok!! Eddig ilyen nem volt! Lehet, hogy nem felidoben fogant a baba es azert volt megativ a teszt? Vagy csak szivatnak a hormonjaim es kovetkezoleg akkor jon meg, mikor befejeztem a szoptatast teljesen?! Volt, aki a leirtakhoz hasonloan lett terhes?

2018. jan. 22. 09:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Védekezés nélkül szoptatás alatt is teherbe lehet esni.

Lehet hogy a hormonjaid de ezt úgy tudod meg ha kb.egy hét múlva újra tesztelsz.

2018. jan. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Persze, ezzel tisztaban vagyunk, hogy szoptatas alatt is teherbe lehet esni. :) Igazabol orulnenk egy kis tesonak, mert tervben van!
2018. jan. 22. 09:28
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak a hormonok. Én szoptatás alatt a húsokra vagyok teljesen kiéhezve.

A ciklusom pedig még nem rendeződött fél év alatt se. 19 és 55 nap között minden van. :(

2018. jan. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
11%

A megoldas nagyon egyszeru. Van meg tejed? Fejj le egy evokanalnyit, es gyujts ala egy gyertyaval, amig forrni kezd. Ha forraskor a tej osszeesik akkor terhes vagy. A terhes no teje ugyanis a baba szamara azonnal fogyaszthatatlanna valik amint az anya terhes lesz. A szervezet igy vedi az anya testet ami nem tudna egy terhesseget kihoradani, plusz egy masik gyermeket taplalni.

Szoval ha forraskor a tej osszemegy, ugyanugy mint a bolti tej ha megsavanyodott, terhes vagy. Ha nem, akkor nem vagy terhes. Ez sokkal megbizhatobb modszer, es nem kerul penzbe sem. :-D

2018. jan. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nalam ez a nagy kajalas kb 1 hete tart csak... Ezelott nem voltam ilyen ehenkorasz. Bar lehet, hogy nalam ez csak most jelentkezett. Ha hetvegeig semmi sem tortenik, csinalok 1 tesztet es kiderul...
2018. jan. 22. 09:32
 6/16 A kérdező kommentje:
Ez a tejes dolog hulyeseg.... Van ismerosom, aki 20 hetes koraig szoptatott!! Meg meg rajta kivul eleg sokan. Szoval en az ilyen mende mondakban nem hiszek. Ez kb olyan, mint a hegyes pocak fiut rejt... 😂
2018. jan. 22. 09:34
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem hulyeseg, a nagymamam tanitott ra akinek 7 gyereke volt. Es attol meg szoptathat, nem minden gyerek utasitja vissza a megsavanyodott tejet.

Probald ki.

Amugy meg miert irsz ki kerdest, ha egybol lehulyesegezel egy ertelmes valaszt?

2018. jan. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Akkor irok ki kerdest, mikor en akarok. Szoval ezt itt le is zarnam! :)
2018. jan. 22. 09:46
 9/16 anonim ***** válasza:

Kedves Kerdezo!

Termeszetesen akkor irsz ki kerdest amikor akarsz, viszont ha valaki jo indulattal valaszol, es probal neked segiteni, hasznos tanacsot adni a sajat tapasztalataira tamaszkodva, akkor talan mashogyan is lehetne reagalni. Kulturaltan is lehet kozolni hogy nem ertesz vele egyet, nem hiszem hogy az barkinek problema lenne.

Egyebkent ez a veboldal azert jott letre, hogy a sajat tapasztalatainkat kicserelhessuk, es mindenki kulturaltan megoszthassa a szemelyes tapasztalatat, tudasat. Maskepp mi ertelme lenne, hiszen mindent infot meg lehet talalni a neten, nemde?

A leirtakhoz nekem sincs tobb hozzafuzni valom, segiteni akartam.

2018. jan. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem tudod hogy senki nem lát beléd. Hihetetlen hogy valaki aki már szült, a neten kérdezze meg hogy terhesség vagy hormonok?!

Hát ki a rosseb tudja ezt neked megmondani? Ez is, az is lehet.

Teszt esetleg? Azzal jobban jársz, mint a netes tippelgetéssel.

2018. jan. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!