Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy terhes vagyok,...

Lehet, hogy terhes vagyok, vagy csak a hormonjaim szorakoznak?

Figyelt kérdés
10 honapja szultem, most december 20-an megjott. (Szoptattam folyamatosan; egy ideje mar csak reggelente) Most januar 17-19 kornyekere vartam, hogy megjojjon, de sehol semmi es a teszt is negativ volt... Viszont egesz allo nap enni tudnek, olyan farkas ehes vagyok!! Eddig ilyen nem volt! Lehet, hogy nem felidoben fogant a baba es azert volt megativ a teszt? Vagy csak szivatnak a hormonjaim es kovetkezoleg akkor jon meg, mikor befejeztem a szoptatast teljesen?! Volt, aki a leirtakhoz hasonloan lett terhes?

2018. jan. 22. 09:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Farkaséhség jelezhet terhességet de bármi mástól is lehet. Tényleg full felesleges mások tapasztalait kérni ebben...mire mész vele? Ha Netező Julinak a farkaséhség babát jelzett, örülsz és szaladsz rugdalózót venni? Aztán ha másnap ír Netező Teri, hogy neki a farkaséhség semmit nem jelzett, elszomorodsz? Értelmetlen ezt megkérdezni, de persze ahogy írtad jogod van hozzá hisz ezért van az oldal. Csak értelme nincs ;)
2018. jan. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Valoszinuleg nem tudsz olvasni, mert leirtamn hogy mi a helyzet. Olyanok valaszara vagyok leginkabb kivancsi, aki volt mar ilyen helyzetben.


Ugy latom, erre az oldalra sokan azert regisztralnak, hogy levezessek a stresszt.... Ez eleg szomoru!! Jarjatok el sportolni, vagy dugassatok meg magatokat es lehiggadtok, aztan majd nem irkaltok baromsagokat! Bar nev nelkul mindenki konnyen osztja itt az eszt!


A masik pedig, nem azt kertem, hogy allapitsa meg itt akarki, hogy terhes vagyok-e vagy sem. Az erdekelt, hogy MAS volt-e mar igy.


Csak itt a sok gyerek, meg a sok IQ betyar egybol osztja az eszt, mert ugye az interneten barmit lehet! :) De higgadjatok le, nem ratok vagyok kivancsi, hanem az ertelmes emberekre, a normalis anyukakra, akik tapasztaltak mar ilyet.


A fele, aki itt irkal az oldalon meg csak terhes sem volt egyszer sem, de jobban ert mindenhez, mint akinek mar van x gyereke....

2018. jan. 22. 11:36
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ahhoz, hogy ilyen tüneted legyen nem 4 hetes tehesnek kell lenned. Nekem meg se jött szoptatás alatt, de állandóan úgy éreztem, hogy vagy meg fog jönni vagy terhes vagyok. Barátnőmnek össze-vissza jött meg amíg szoptatott. Szerintem csinálj 1 hét múlva egy tesztet, az a biztos! Ha vágytok a babára drukkolok:)!
2018. jan. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
14 hónapos a kislányom, még anyatejes. Szülés után 9 hónappal megjött a mestruációm és visszaállt 28 napra. Majd egyszer késett 2 napot, tehát a 30. napon voltunk együtt védekezés nélkül, előtte mindig figyeltünk. Teltek a napok és továbbra sem jött meg. 8.napon negatív volt a teszt. 16 nap késésnél értem el az orvosom, újboli tesztet javasolt. Láss csodás pozitív lett. A kislány azóta is bőszen szopna, de orvosi javaslatra,a korábbi koraszülés miatt elválasztást javasolt. Már csak éjszaka kap.
2018. jan. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

13, 14, koszi a valaszokat! :)

Kivancsi leszek, nalam mi a helyzet.... Ha meg 1 darabig nem jon meg, csinalok egy tesztet. Az orvosom is ezt javasolta.

Ha nem vagyok terhes, akkor sem tragedia. Kesobb majd jon a kis teso, raerunk!! 😁 Csak az elso terhessegem tuneteihez sem tudom hasonlitani, mert ott hormon tablettat szedtem, igy ahhoz felesleges hasonlitani...

2018. jan. 22. 20:07
 16/16 anonim ***** válasza:
14es vagyok. Minden jót, azért majd írd meg mi lett veled.😊
2018. jan. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!